ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Джо Байден пояснив, коли підпише законопроєкт про допомогу Україні та почнеться передача зброї

Важливо Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Квітня 2024, 8:21

Президент США Джо Байден обіцяє негайно підписати схвалений Сенатом законопроєкт про надання допомоги Україні, щоб розпочати відправку зброї та обладнання вже цього тижня.

Про це повідомляє Білий дім.

«Я підпишу цей законопроєкт і звернуся до американського народу, щойно він надійде на мій стіл завтра (за місцевим часом Вашингтона, тобто сьогодні — за Києвом. — Ред.), щоб ми могли розпочати надсилання зброї та обладнання в Україну цього тижня», — зазначив лідер США.

Джо Байден акцентував, що Конгрес ухвалив його закон, щоб зміцнити національну безпеку та надіслати світові повідомлення про силу американського лідерства.

Що стосується надання Україні оборонної допомоги, то це, як заявляє американський президент, — потреба нагальна.

«Цей важливий закон зробить нашу країну та світ більш безпечними, оскільки ми підтримуємо наших друзів, які захищаються від терористів, таких як ХАМАС, і тиранів, таких як путін», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, сьогодні Сенат США ухвалив законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95,3 млрд доларів. За проголосували 79 сенаторів, проти — 18 законодавців.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
В Україну повернули тіла 1200 загиблих громадян

В Україну повернули тіла 1200 загиблих громадян

За твердженням російської сторони тіла належать громадянам України, зокрема військовослужбовцям.

Окупанти на Півдні підтягують резерви, намагаючись компенсувати втрати

Окупанти на Півдні підтягують резерви, намагаючись компенсувати втрати

Окупаційні російські війська підтягують резерви на південних напрямках для того, щоб замінити свій знищений особовий склад.

Вони вже відчували запах грошей, коли їх скрутили прикордонники: розкрито черговий канал незаконного переправлення

Вони вже відчували запах грошей, коли їх скрутили прикордонники: розкрито черговий канал незаконного переправлення

На Рівненщині співробітники відділу внутрішньої та власної безпеки по 9 прикордонному загону ДПСУ разом із поліцією викрили групу осіб, які організували канал нелегального перетину державного кордону для чоловіків призовного віку.

МіГ-29 завдав високоточного удару по ворожих позиціях на Запорізькому напрямку

МіГ-29 завдав високоточного удару по ворожих позиціях на Запорізькому напрямку

На Запорізькому напрямку винищувач МіГ-29 завдав високоточного удару керованими авіабомбами по пункту управління операторів БПЛА противника.

«Піон» на брухт: знищено ворожу САУ вартістю понад $1 млн

«Піон» на брухт: знищено ворожу САУ вартістю понад $1 млн

Підрозділ аеророзвідки бригади «Чорний ліс» виявив і скоригував вогонь по самохідній артилерійській установці «Піон».

Центральне управління захисту прав військовослужбовців за рік розглянуло понад 5000 звернень

Центральне управління захисту прав військовослужбовців за рік розглянуло понад 5000 звернень

Центральне управління захисту прав військовослужбовців (ЦУЗПВ) Міністерства оборони України за рік роботи розглянуло понад 5000 звернень та запитів від військовослужбовців та членів їхніх сімей.

ВАКАНСІЇ

Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Номер обслуги гармати

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Кухар

від 21000 до 51000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

Водій

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)

від 20000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина А0693

Кухар в сили оборони

від 21000 до 51000 грн

Калинівка, Вінницька область

--- ---