Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
Речник Повітряних Сил Збройних Сил України майор Ілля Євлаш розповів про три етапи підготовки українських пілотів для польотів на винищувачах F-16 у межах авіаційної коаліції.
Свої коментарі він надав в етері «Суспільне. Студія» 22 квітня.
«Що стосується першого етапу — це вивчення мови. Це іноземна підготовка, теорія», — повідомив Ілля Євлаш.
За його словами, вже декілька груп перейшли на другий етап — перемістились з Великої Британії у Францію, де проходять підготовку на легкомоторних літаках.
«Для того, аби льотчики могли ознайомитися з управлінням такого типу літаків, змогли отримати необхідну кількість льотних годин», — пояснив речник ПС ЗСУ.
Він зазначив, що на третьому етапі пілоти будуть відточувати свою майстерність безпосередньо на літаках F-16 відповідно до типу завдань, які їм доведеться виконувати в Україні.
«Це і робота по малорозмірних цілях: мається на увазі крилаті й керовані ракети, безпілотні літальні апарати Shahed. Це й ураження по тилових частинах підрозділів російської федерації, які зараз знаходяться на тимчасово окупованій території України», — додав Ілля Євлаш.
Як повідомляла АрміяInform, Військово-повітряні сили Нідерландів передали ще три винищувачі F-16 для Європейського центру підготовки пілотів в Румунії, де зокрема проходять навчання українські пілоти. Один з літаків особисто пілотував командувач ВПС Нідерландів генерал-лейтенант Андре Штейр, разом з ним у кабіні прилетіла міністр оборони Кайса Оллонгрен.
@armyinformcomua
Одностайної позиції як про передачу крилатих ракет Taurus від ФРН Україні, так і їхнього ефективного застосування немає як у партнерів нашої держави, так і серед окремих зарубіжних та вітчизняних експертів.
Під час бомбардування нафтопереробного заводу F-16 зайшов у зону ураження систем ворожої протиповітряної оборони й зміг урятуватися лише завдяки майстерності пілота, оскільки системи протидії ракетам противника виявились несправними.
Кремлівські віртуозні уми знову на висоті. Цього разу на арені — листівки з пропагандистськими гаслами та символікою окупантів, які нібито «розклеїли» по Києву.
Солдатів армії країни-агресора визнано винними у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі.
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
Мрія про військову службу, загартована спортом воля й гостре почуття несправедливості через російську агресію змусили Аліну повернутися в Україну, подолати проблеми зі здоров’ям і стати вправною операторкою бойових безпілотників на передовій. Її історія — не просто про вибір професії. Це розповідь про силу характеру, усвідомлену мету і безумовну любов до Батьківщини.
від 20000 до 25000 грн
Бориспіль
Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
від 21000 до 24000 грн
Чоп
Державна прикордонна служба України
від 23000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…