ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рустем Умєров на Раді ЄС: Системи ППО можуть бути вирішальним фактором у захисті неба України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Квітня 2024, 17:05

Саме системи ППО можуть стати вирішальним фактором у захисті неба України та врятувати тисячі життів, забезпечивши нашим захисникам можливість відбити агресію та змусити ворога відступити.

Про це заявив Міністр оборони України Рустем Умєров під час засідання Ради Європейського Союзу щодо ситуації в Україні.

У цьому контексті він подякував країнам, які уже надали або виявили готовність надати необхідні системи протиповітряної оборони, зокрема Німеччині за її рішення відправити додаткові системи Patriot.

«Такі дії є свідченням міжнародної солідарності та відданості захисту людських життів від геноциду росії», — зазначив Міністр оборони.

Рустем Умєров наголосив, що вже 789 днів Україна стоїть на передовій проти невиправданої агресії росії, зберігаючи стійкість.
При цьому ворог не обирає засобів у своєму прагненні знищити те, що він не може захопити, вдаючись до шокуючих злочинних актів проти цивільного населення та критичної інфраструктури.

«У цьому році росія запустила тисячі ракет та дронів-камікадзе, вдаючись до безпрецедентного застосування керованих авіабомб вагою до 1,5 тонни, які здатні знищувати все на своєму шляху. Ці бомби дозволяють окупантам просуватися крізь руїни», — сказав Міністр оборони.

Він зауважив, що Україна відкрита до співпраці у сфері оборонної промисловості: спільних підприємств, інвестицій, локалізації виробництва, що допоможе зміцнити оборонний потенціал країн ЄС.

Рустем Умєров подякував європейським партнерам та Верховному представнику Європейського Союзу Жозепу Боррелю за системну та непохитну підтримку України у війні з росією.

Як повідомляла АрміяInform, Дмитро Кулеба закликав міністрів закордонних справ і оборони ЄС швидше надати Україні зброю.

За минулу добу на фронті відбулося 223 бойових зіткнення — Генштаб ЗСУ
За минулу добу на фронті відбулося 223 бойових зіткнення — Генштаб ЗСУ

Найбільш боїв припало на Покровський (46) та Гуляйпільський (28) напрямки.

Ворог втратив понад 1300 солдатів, 2 системи ППО та 82 артилерійські системи — Генштаб ЗСУ
Ворог втратив понад 1300 солдатів, 2 системи ППО та 82 артилерійські системи — Генштаб ЗСУ

За минуло добу втрати російської армії склали 1350 одиниць особового складу та 2 системи протиповітряної оборони.

Танк у лісосмузі: дронарі бригади «Гарт» уразили важку бронетехніку противника
Танк у лісосмузі: дронарі бригади «Гарт» уразили важку бронетехніку противника

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники-оператори БПЛА бригади «Гарт» уразили ворожий танк та інші об'єкти ворога.

Запоріжжя зазнало ворожого обстрілу: три людини поранено, серед них дитина
Запоріжжя зазнало ворожого обстрілу: три людини поранено, серед них дитина

Ворог обстріляв житлові будинки Запоріжжя, травми отримали чоловіки 67 та 49 років та десятирічна дитина.

Ворог 21 раз атакував на Покровському напрямку: Генштаб повідомив про ситуацію на фронті
Ворог 21 раз атакував на Покровському напрямку: Генштаб повідомив про ситуацію на фронті

З початку цієї доби фіксується висока інтенсивність бойових дій: окупаційні війська здійснили 64 штурми позицій українських підрозділів.

Накопичились і закінчились: 63 бригада знищує ворожі укриття з особовим складом
Накопичились і закінчились: 63 бригада знищує ворожі укриття з особовим складом

Дронарі 63 окремої механізованої Лиманської бригади фіксують локації накопичення окупантів та завдають удари по ворожим сховкам.

ВАКАНСІЇ
Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Водій категорії С – військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Інструктор з зв’язку

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Штурмовик, кулеметник, гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Костянтинівка

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

--- ---