ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Речник ВМС ЗСУ розкрив подробиці використання російськими окупантами дельфінів

Новини
21 Квітня 2024, 9:41
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Дмитро Плетенчук

Речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук розповів, навіщо російським окупантам у тимчасово окупованому українському Криму дельфіни та як вони їх використовують.

Свої коментарі Дмитро Плетенчук надав у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» вранці 21 квітня 2024 року.

За словами речника ВМС ЗСУ, використання дельфінів — це дуже дороге задоволення.

«І дуже вузьке коло країн може собі взагалі таке дозволити», — зазначив він.

Відповідаючи на запитання ведучого, чи можуть російські окупанти повісити вибухівку на дельфінів, Дмитро Плетенчук заявив, що навряд.

«Останнє, що вони зроблять, — це повісять на них вибухівку. Тому що насправді трошки перебільшений взагалі весь цей кейс в інфопросторі з цими дельфінами. Там їх до десятка, щоб ви розуміли», — розповів речник ВМС ЗСУ.

Їх, за його словами, тренують як звичайних собак.

«Але вони трошки розумніші за собак. Мабуть, все, чому їх навчають, це охорона акваторії. І для них це така сама гра, як для собаки. І здебільшого вони призначені для того, щоб просто виштовхати на поверхню підводного диверсанта. Такий основний функціонал на них покладається», — розповів Дмитро Плетенчук.

Звісно, за його словами, можна озброїти дельфіна.

«І він, навіть не розуміючи, що він вбиває людину, може її вбити. Але все одно — це дуже вузький функціонал. І це насправді така дуже специфічна кафедра, для якої потрібні досить фахові спеціалісти і умови утримання цих тварин — вони так само досить фінансово непрості», — зазначив речник ВМС ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, 21 квітня Дмитро Плетенчук також відповів, чи загрожують Україні російські носії «калібрів» у Середземному морі.

Кореспондент АрміяInform

Наздогнали в небі: бійці 47-ї бригади збили рідкісний російський БПЛА «Оріон» за $7 млн
Наздогнали в небі: бійці 47-ї бригади збили рідкісний російський БПЛА «Оріон» за $7 млн

Зенітники підрозділу Sky Wars 47-ї бригади «Маґура» знищили рідкісний російський ударно-розвідувальний безпілотник «Оріон».

Володимир Зеленський: ключовий виклик в обороні — посилення протиповітряного захисту
Володимир Зеленський: ключовий виклик в обороні — посилення протиповітряного захисту

Президент Володимир Зеленський заявив, що головним викликом для України залишається посилення протиповітряної оборони.

Куртка видала пастку: під Костянтинівкою росіяни замінували дорогу дитячим одягом
Куртка видала пастку: під Костянтинівкою росіяни замінували дорогу дитячим одягом

Російські військові замаскували вибухівку під дитячу куртку на одній з доріг поблизу Костянтинівки.

69 атак від початку доби: найгарячіше на Слов’янському та Покровському напрямках
69 атак від початку доби: найгарячіше на Слов’янському та Покровському напрямках

Від початку доби російські війська 69 разів атакували позиції Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Кухар

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Санітарний інструктор

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Медик

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

RobotaUa Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Надвірна

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Бойовий медик

Київ

67 ОМБр ДУК

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

ПУБЛІКАЦІЇ