ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Делегації західних партнерів відвідали Харків

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Квітня 2024, 10:50
Делегації західних партнерів відвідали Харків
Делегації західних партнерів відвідали Харків. Джерело фото: t.me/ihor_terekhov/1221

Делегації представників Данії, Естонії, Франції, Швеції та високопосадовців ООН відвідали Харків.

Про це 21 квітня повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. 

«Організація візиту потужної міжнародної делегації послів Данії та Естонії, заступників дипломатичних місій Франції, Швеції та високопосадовців ООН до нашого міста має величезне значення для всіх нас», – написав очільник міста. 

Він зазначив, що одна річ знати, що коїться у Харкові, і зовсім інша — бачити своїми очима руїни Північної Салтівки, вщент зруйновані цивільні обʼєкти і разом з містянами переживати за своє життя під постійними повітряними тривогами. 

«Ми презентували делегатам конкретний план відновлення нашої теплової інфраструктури. Адже знаємо напевно, яке устаткування необхідне для того, щоб більш-менш стало пройти наступний опалювальний сезон, і хто вже зараз може його нам поставити», – заявив Терехов.

Він зазначив, що має повне взаєморозуміння з партнерами щодо потреб, і Харків дуже розраховує на дієву та своєчасну підтримку.

«Тільки разом ми зможемо підготувати наше місто до цієї зими та забезпечити надійний захист неба над Харковом», – наголосив Терехов.

Як писала АрміяInform, минулої доби Харківщина була вкотре атакована російськими окупантами. Так, увечері 20 квітня військові рф скинули керовані авіабомби на прикордонний населений пункт Золочівської громади Богодухівського району Харківської області, рятувальники дістали з-під завалів чоловіка.

Читайте нас у Facebook
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції

Для ураження цілей у Московській області використовувались українські розробки — RS-1 «Барс», FP-1 «Firepoint», БАРС-СМ «Gladiator» тощо.

Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях
Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях

Представниці Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту Іванна Дяченко та Вікторія Ус на міжнародних змаганнях з веслування здобули 4 нагороди.

Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень
Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень

За перше півріччя 2026 року органи прокуратури України спрямували понад 680 млн гривень на підтримку українських військових.

Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 46 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 14 разів — на Костянтинівському напрямку.

Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля
Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля

Бійця 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії разом із евакуаційною групою «Білий Янгол» врятували двох сиріт.

«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС
«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС

Палає технопарк «Елма» у Зеленограді, вибухає Сонячногірська наливна станція, розлітається на шматки Московський НПЗ.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Майстеp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---