У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Глава української держави зазначив, що російсько війна не має напівтонів та подякував усім, хто працює заради нашої країни.
Про це Президент України Володимир Зеленський написав у телеграмі.
«Ця війна — чорно-біла, у ній немає напівтонів, усе очевидно. Ми — на своїй землі. Ми захищаємо життя людей. Ми зупиняємо окупанта, який здатен посіяти тільки руїни, руїни та насильство, тільки зло. І ми маємо зупинити зло. Маємо знищити російського окупанта», — наголосив Володимир Зеленський.
Він подякував всім, хто воює та працює заради держави, заради людського життя, заради того, щоб кожну людину дійсно поважали.
«Дякую усім, хто пам’ятає і не дає іншим забути імена наших героїв. Усіх наших людей, які своє життя поклали на захист України. Хай стане ближчою українська перемога», — додав глава держави.
Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський, 19 квітня, перебував із робочою поїздкою на Донеччині.
Військовослужбовиця 34-ї бригади морської піхоти «Борисфен» з позивним «Лабуба» прийшла до війська за «Контрактом 18-24».
Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…