Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Миколаївські десантники за шість місяців боїв у районі Новомихайлівки знищили понад 300 одиниць ворожої техніки.
Про це інформує Командування Десантно-штурмових військ ЗС України.
У відомстві нагадали, що жорстока битва за маленьке село, де раніше мешкало всього півтори тисячі людей, почалась наприкінці осені.
«Щоб захопити цей населений пункт, ворог зосередив на вузькій ділянці фронту відразу 10 своїх бригад і полків загальною чисельністю до 30 тисяч бійців. І щодня кидає в атаку танки, бойові броньовані машини, не жаліє піхоти», — розповіли десантники.
Зокрема, 314 одиниць ворожої техніки десантники 79-ї бригади — знищили. Це доведена інформація станом на сьогодні.
«Новомихайлівка та її околиці сьогодні — це одне з найбільших кладовищ ворожої техніки російсько-української війни. Це тисячі окупантів, які зазнали тут ганебної смерті», — зазначили у командування.
Також у відомстві наголосили, що воїни 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади героїчно тримають оборону в умовах, в яких, здавалося б, це вже неможливо.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони показали, як горять російські солдати.
Президент України Володимир Зеленський на фоні постійних ворожих ударів по Україні повідомив про пріорітетні напрямки роботи, які змусять ворога зупинити війну.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Десантники 25-ї окремої Січеславської бригади успішно застосовують дрони «Hornet» по різноманітним, важливим для ворога цілям.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…