Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 746 осіб, 9 танків, 17 ББМ та 481 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять: 746 окупантів, 9 танків, 17 бойових бронемашин, 10 гармат і мінометів, 1 важка вогнеметна система, 39 одиниць автомобільної техніки, 2 протитанкові засоби, 1 засіб ППО, 4 засоби РЕБ та 481 БПЛА.
Також українським воїнам вдалося знищити 27 укриттів та 6 складів боєприпасів.
Як повідомляла АрміяInform, на Донеччині Президент провів нараду щодо зведення фортифікацій та оборони Часового Яру.
Президент України Володимир Зеленський на фоні постійних ворожих ударів по Україні повідомив про пріорітетні напрямки роботи, які змусять ворога зупинити війну.
Понад 500 заявок на повернення після вчинення СЗЧ подали військові до 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2», близько 150 вже отримали погодження.
Десантники 25-ї окремої Січеславської бригади успішно застосовують дрони «Hornet» по різноманітним, важливим для ворога цілям.
Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби
від 28000 до 32000 грн
Васильків, Київська область
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…