ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні 15% громадян проживають в умовах ризику, пов’язаного з вибухонебезпечними предметами

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2024, 14:01
Начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля (фото — Віталій Павленко)

З лютого 2022 року в Україні ідентифіковано 659 інцидентів з вибухонебезпечними предметами.

Як повідомляє кореспондент АрміяInform, про це на брифінгу у Military Media Center розповів начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки полковник Руслан Берегуля.

«З початку широкомасштабного вторгнення секретаріатом Національного органу з питань протимінної діяльності ідентифіковано 659 інцидентів з вибухонебезпечними предметами, в яких загинуло майже 300 українців, а 666 отримали поранення», — повідомив Руслан Берегуля.

За його словами, загалом в Україні 15% громадян проживають в умовах ризику від вибухонебезпечних предметів:

«Саме тому в Україні на звільнених територіях максимально залучаються сили та засоби для здійснення заходів з оперативного реагування на вибухонебезпечні предмети та проведення гуманітарного розмінування в районах, де це дозволяє робити безпекова ситуація», — додав начальник Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки.

Як повідомляла АрміяInform, в Україні створили Корпус демінерів, до якого долучились підрозділи Міністерства оборони та Збройних Сил України. Вони виконуватимуть завдання на деокупованих територіях.

Кореспондент АрміяInform
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
Навідник 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ

від 6000 до 7000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Бухгалтер 2 кат. розрахункової групи

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Гранатометник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Офіцер групи цивільно-військового співробітництва

від 60000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

--- ---