За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
У Києві відкрилася виставка «Нація зброярів», де відвідувачі зможуть побачити історію розвитку українського зброярства від найдавніших зразків зброї, наприклад, скіфський меч разом з обладунками, до сучасних, зокрема ударні й розвідувальні дрони.
Про це повідомило Міністерство оборони України.
«Україна, з величною історією свого зброярства, стоїть на порозі нової ери у сфері оборонної промисловості. Через російську агресію, наш уряд направляє значні кошти на закупівлю озброєння. Пріоритет Міноборони — вітчизняні виробники. Це шанс для українського оборонно-промислового комплексу до потужного розвитку», — заявив під час відкриття виставки керівник Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський.
Він наголосив, що мета Міноборони — встановити прозорі та ефективно працюючі правила закупівель, які збільшать конкуренцію під час торгів.
«Ми прагнемо заохотити ще більше українських виробників зброї до участі на закупівлях. Така позиція Міноборони — не лише стратегічний крок заради зміцнення національної безпеки, але й тактичний з оснащення ЗСУ. Це також інвестиції у майбутнє нашої держави, бо ми отримаємо нові податки та робочі місця», — підкреслив керівник Департаменту політики закупівель.
Виставку можна відвідати з 13 квітня до 13 травня за адресою: Київ, Грушевського, 30/1, Національний військово-історичний музей України.
@armyinformcomua
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова йти на безумовне припинення вогню та надалі брати участь у переговорах про тривалий мир у будь-якому форматі.
Пілоти 13 бригади оперативного призначення Нацгвардії «Хартія» знищили щонайменше взвод окупантів і купу техніки росіян.
Бійці окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького продемонстрували, як на Торецькому напрямку зачистили забудову від російських «гнізд».
В об’єктив фотопастки прикордонників, встановленої на одній з гірських ділянок державного кордону з Румунією, потрапили двоє чоловіків, які рухалися в бік сусідньої країни.
Попри короткий життєвий шлях, український пілот Олександр Мигуля вже увійшов в історію української авіації, як один з найбільш результативних бомбардувальників Повітряних Сил ЗСУ.
Працівнии ДБР повідомили про підозру заступнику командира однієї з військових частин, дислокованих на Вінниччині. Встановлено, що у 2022 році посадовець бекзпідставно оформив бойові виплати військовослужбовцям, які насправді перебували в тилу.
від 22000 до 110000 грн
Вся Україна
421 окремий батальйон безпілотних систем
від 21000 до 24000 грн
Чоп
Державна прикордонна служба України
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…