Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Сьогодні, 13 квітня, усі шість енергоблоків тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС) переведені у стан «холодного зупину» вперше з 2022 року.
Про це інформує Міжнародне агентстві з атомної енергії (МАГАТЕ), передає АрміяInform.
Зазначається, що у п’ятницю, 12 квітня, окупаційна влада розпочала переведення енергоблока №4 Запорізької АЕС у стан “холодного зупину”, який завершився сьогодні, 13 квітня.
«Рішення про холодний зупин всіх шести блоків позитивне саме по собі, тому що охолодження реактора забезпечує додатковий буфер на випадок аварії. Але це не вирішує принципової проблеми нещодавнього різкого погіршення ситуації на підприємстві», — зазначив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі.
У МАГАТЕ зазначили, що з вересня 2022 року Запорізька АЕС не виробляла електроенергію, втім з жовтня 2022 року принаймні один генератор станції залишався у стані “гарячого зупину”, зокрема, задля роботи централізованого опалення.
Раніше АрміяInform повідомляла, що Президент України провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.
Повідомлено про підозру учаснику шахрайства, який пропонував військовим придбати автомобілі для потреб ЗСУ, отримував завдаток і зникав.
Реактивники 93-ї механізованої бригади «Холодний яр» випускають пакет за пакетом по позиціях ворога на Костянтинівському напрямку.
Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» показали добірку знищення російських піхотинців, які по одному і по двоє сунули до лінії зіткнення.
Заступник командира екіпажу зенітного ракетного комплексу, військовослужбовець у Стрий
від 23100 до 53100 грн
Стрий
Військова частина А2847
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…