ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач ОК «Південь» виступив з прощальним зверненням

Новини
12 Квітня 2024, 17:36
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Генерал-майор Андрій Ковальчук подякував за спільну службу і заявив, що останні два з половиною роки стали непростим та насиченим періодом життя.

Текст звернення був розміщений 12 квітня на фейсбук-сторінці Оперативного командування «Південь».

«Ми разом звільнили від окупанта частину Одещини — острів Зміїний — і левову частку територіального моря України, Миколаївщину і Херсонщину на правому березі Дніпра. Ми виконували бойові завдання, відбиваючи зухвалий ворожий десант, відкидаючи і втопляючи ворожі кораблі, створюючи безпрецедентні історичні факти новітньої ери наших Збройних Сил», — заявив Андрій Ковальчук.

Він нагадав, що бригади командування показали себе якнайкраще в бойовій роботі й зараз на східному напрямку випалюють нечисть із нашої землі, мужньо протистоять ворожим атакам.

«Я пишаюся тим, що мав честь і довіру бути вашим командиром, бути командувачем славетного й норовливого Півдня, якій вміє бути лагідно-теплим і гостинно-привітним для своїх та бурхливо-пекельним, люто-штормовим для ворогів», — заявив Андрій Ковальчук.

Як повідомляла АрміяInform, у ЗСУ триває ротація підрозділів, які з лютого 2022 року виконували завдання на фронті.

 


Ювелірна робота «Prime»: прикордонники на Сумщині спалили артилерію, техніку та укриття окупантів
Ювелірна робота «Prime»: прикордонники на Сумщині спалили артилерію, техніку та укриття окупантів

Оператори безпілотних систем «Prime» 5-го прикордонного загону завдали серії точних ударів по російських позиціях на Сумському напрямку.

Росіяни атакували дроном авто з родиною на Харківщині: серед постраждалих — 5-місячна дитина
Росіяни атакували дроном авто з родиною на Харківщині: серед постраждалих — 5-місячна дитина

У селищі Золочів на Харківщині російський безпілотник влучив у цивільний автомобіль. Постраждали четверо людей, серед них — п’ятимісячна дівчинка.

Новий рекорд по уражених танкерах, Часів Яр — зачистка росіян, окупант розстріляв свого ж: стрім
Новий рекорд по уражених танкерах, Часів Яр — зачистка росіян, окупант розстріляв свого ж: стрім

Новий рекорд по танкерах! Цієї ночі безпілотники СБС уразили 14 суден в Азовському морі.

FPV-дрон по автобусу: у центрі Херсона росіяни поранили вісьмох цивільних
FPV-дрон по автобусу: у центрі Херсона росіяни поранили вісьмох цивільних

Російські війська атакували FPV-дроном пасажирський автобус у центрі Херсона. Поранення дістали водій і семеро пасажирів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Номер обслуги, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Навідник

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

RobotaUa Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

WorkUa Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

Olx Заступник командира роти, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Монтажник зв’язку, антенник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область