Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясинський. — За перший тиждень ми вже повернули 14 людей і ще 13 зараз на розгляді….
Україна та Болгарія проведуть 15 квітня в Софії Другу Чорноморську безпекову конференцію Міжнародної Кримської платформи. Співорганізаторами конференції є міністерства закордонних справ і оборони України та Болгарії у партнерстві з Центром оборонних стратегій (Україна).
Про це повідомляє МЗС України.
Участь у конференції візьмуть делегації від 42 держав і 8 міжнародних організацій.
«Учасники конференції проаналізують вплив російської агресії на безпекову ситуацію в Чорноморсько-Азовському регіоні та за його межами, обговорять стратегії реагування на наявні загрози та майбутнє регіональної безпеки. Ключовою темою обговорення також стане реалізація української Формули миру», — заявили в українському зовнішньополітичному відомстві.
Нагадаємо, Перша Чорноморська безпекова конференція відбулася 12-13 квітня 2023 року в Бухаресті. Учасники заходу проаналізували багатовимірний вплив широкомасштабної війни росії проти України на безпекову ситуацію в Чорноморсько-Азовському регіоні та світі. У центрі уваги також були питання інформаційної війни та кібератак.
Вже 14 військових, що вчинили СЗЧ, поновилися на службу в 59-ту бригаду впродовж першого тижня від початку Трансформації Сил оборони, ще 13 людей на розгляді.
На гарячому заскочили двох жителів Закарпаття — 21-річну жінку та її 18-річного спільника, а також їх 26-річного «клієнта» з Києва.
Розвідник-далекомірник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Про це АрміяInform розповів рекрутер 59-ї окремої штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка Юрій Ясинський. — За перший тиждень ми вже повернули 14 людей і ще 13 зараз на розгляді….