Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 701 особу, 18 танків, 37 ББМ та 444 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять 701 військовослужбовець рф, 18 танків, 37 бойових бронемашин, 27 гармат і мінометів, 1 засіб ППО, 42 одиниці автомобільної техніки, 1 одиниця спеціальної техніки, 444 БПЛА.
Крім цього, нашим захисникам вдалося ліквідувати 27 укриттів та 11 складів боєприпасів окупантів.
Як повідомляла АрміяInform, командувач Сухопутних військ показав, як воїни нищать ворога на всіх напрямках.
У ніч на 18 червня ворог атакував сімома балістичними ракетами «Іскандер-М» і 239 БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія».
Зам. командира роти
від 27000 до 127000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
Прийшов у ЗСУ ще 2017 року. Після АТО, ООС та поранення під час широкомасштабного вторгнення військовий продовжує свою кар’єру: з…