ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пожежі на кораблях «єкатеріна вєлікая» та «сєрпухов» мають дещо спільні ознаки — ВМС ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Квітня 2024, 11:48

Речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук вказав на цікавий факт: пожежі на кораблях «єкатеріна вєлікая» та «сєрпухов» мають дещо спільні ознаки.

Про це він розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«По-перше, це російське нехлюйство. По-друге, ці корабель та судно — в них різні призначення, але об’єднує їх те, що вони служать для втілення російських амбіцій», — зазначив Дмитро Плетенчук.

За його словами, останнім часом має місце риторика рф про розвідування нових територій на Півночі та Арктиці. Для них арктичні програми дуже важливі. Але напочатку широкомасштабної війни вони перекинули арктичну бригаду з унікальною технікою саме на південь України. До речі, як акцентував Дмитро Плетенчук, вона була безжально спалена в степах України.

«Що стосується малого ракетного корабля («сєрпухова». — Ред.), це серійний корабель, їх мало бути 11, тепер вже менше. 12-й вони, здається, добудовують ще. Можемо лише констатувати той факт, що він вийшов, схоже, зі строю», — повідомив речник про стан корабля після пожежі.

Він зауважив, що корабель — це складний механізм, який складається з різних елементів, і коли один з них виходить з ладу, то решту вже не можна застосувати в повному обсязі.

Як повідомляла АрміяInform, 7 квітня на території військово-морської бази ворога у місті балтійськ калінінградської області росії внаслідок пожежі виведено з ладу ракетний корабель «сєрпухов».

Читайте нас в Telegram
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування
Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді (U23) представниця України Конрад Емелі здобула бронзову нагороду у змаганнях на шпагах.

Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Усього від початку доби агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони.

Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО
Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО

Цієї ночі бійці «Альфи» СБУ провели спецоперацію на військово-морській базі чорноморського флоту рф у Севастополі, а також на військовому аеродромі «Бельбек».

«Противник зазнає втрат, що перевищують його можливості з доукомплектування підрозділів» — Головнокомандувач ЗСУ
«Противник зазнає втрат, що перевищують його можливості з доукомплектування підрозділів» — Головнокомандувач ЗСУ

Генерал Олександр Сирськй зустрівся з начальником Штабу оборони Збройних Сил Канади генералом Дженні Каріньян.

Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука
Представниці ЗСУ здобули срібло на Гран-прі Європи зі стрільби з лука

Жіноча команда України виборола срібні нагороди на Гран-прі Європи зі стрільби з лука.

ВАКАНСІЇ
Водій-номер обслуги

від 21000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Командир протитанкового взводу

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Розвідник

від 33000 до 33000 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

--- ---