ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Херсонщині викрили посадовців тилового забезпечення на закупівлі продуктів для ЗСУ за завищеними цінами

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Квітня 2024, 15:03

Працівники Державного бюро розслідувань за сприяння СБУ повідомили про підозру двом керівникам продовольчої служби відділу тилового забезпечення прикордонного загону на Херсонщині, які закуповували продукти для військових за завищеними цінами.

Про це йдеться в повідомленні ДБР.

Один із підозрюваних — начальник продовольчої служби частини уклав договір на закупівлю круп для військової частини на понад 360 тисяч гривень.

Угода була схвалена за завищеною ціною та без відповідних документів, що підтверджують якість товару.

Його попередник на цій посаді уклав договір із закупівлі хліба для військової частини на 1,3 млн грн. Попри проведений моніторинг, він надав перевагу підприємцю, який запропонував завищену ціну.

Вартість кілограма хліба, яку за договором поставляв приватний підприємець, перевищувала середню ринкову на 8 грн. Через це військова частина зазнала збитків у понад 402 тисячі гривень.

ДБР викрило факти закупівлі харчових продуктів для військової частини за завищеними цінами та повідомило про підозри посадовцям, які очолювали продовольчу службу тилового забезпечення прикордонного загону.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Є „зеленка“ і можливість інфільтруватися» — поблизу Покровська полюють на ворожі групи піхоти

«Є „зеленка“ і можливість інфільтруватися» — поблизу Покровська полюють на ворожі групи піхоти

На Покровському напрямку ворог дуже активний. За минулу добу там зафіксували 46 атак. В основному в наступ йде російська піхота, важка техніка зараз — малоефективна.

«Я знайшов своє місце»: рекрут 72 ОМБр тільки склав присягу, а вже готовий замінити бійців на передовій

«Я знайшов своє місце»: рекрут 72 ОМБр тільки склав присягу, а вже готовий замінити бійців на передовій

Доброволець 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців знайшов своє місце у Збройних Силах України і вже навіть готовий замінити українських захисників на передовій.

У полон не з пустими руками: окупант вирішив обміняти своє життя на АГС

У полон не з пустими руками: окупант вирішив обміняти своє життя на АГС

Бійці 225-го окремого штурмового полку повернулися з чергового завдання з трофейним автоматичним гранатометом, який російський окупант вирішив обміняти на своє життя.

Двоє зрадників поплатилися за наведення російських ракет на об’єкти Сил оборони

Двоє зрадників поплатилися за наведення російських ракет на об’єкти Сил оборони

Ще двох прихильників «русского міра» засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за корегування російських ударів по Миколаєву.

Недбалість росіян допомогла «Птахам Мадяра» виявити та знищити ворожий склад зі 120-мм мінами

Недбалість росіян допомогла «Птахам Мадяра» виявити та знищити ворожий склад зі 120-мм мінами

Безвідповідальність російських військових призвела до виявлення та знищення їхнього складу зі 120-мм мінами.

Знищення корабля окупантів: якою була найскладніша морська операція ГУР

Знищення корабля окупантів: якою була найскладніша морська операція ГУР

Найскладнішою морською операцією Головного управління розвідки МОУ було знищення найсучаснішого патрульного корабля окупантів «Сєргєй Котов».

ВАКАНСІЇ

Артилерист в ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Київ

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Вакансія: механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Липники, Львівська область

Водій, водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Такелажник, військовослужбовець ЗСУ

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Стрілець

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---