ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Судитимуть сина начальника охорони Віктора Януковича, який курував фільтраційний табір на Запоріжжі

Новини
2 Квітня 2024, 12:44
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Судитимуть агента фсб — сина начальника охорони Віктора Януковича, який курував фільтраційний табір в Запорізькій області.

Про це повідомила Національна поліція України.

28-річний працівник російського фсб організував незаконне затримання українців, проведення обшуків їх особистого майна та допитів із застосуванням фізичного насильства та імітацією розстрілу.

Незаконно затриманих звозили до фільтраційного табору на території ізолятора тимчасового тримання № 2 Кам’янсько-Дніпровського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області.

За попередніми оцінками, там утримувалось до сотні людей. Ті, хто зумів врятуватись, наразі надають українським поліцейським покази та розповідають про свій страшний досвід світовій пресі.

«Він організував усі тортури», — розповідає 51-річна мешканка Запоріжжя, якій пощастило вибратися з фільтраційного табору, в інтервʼю одному з найвідоміших видань Франції «Le Figaro» — «За його наказом мене били і душили. Він імітував мою страту і розповідав, що прийдуть дві дивізії чеченців і мене зґвалтують…».

У перервах між тортурами окупант змушував жінку зізнаватися перед камерами російських ЗМІ, що вона допомагала українській армії. Ця інформація ширилась серед місцевих колаборантів, які вбили собак потерпілої та загрожували її життю та здоровʼю.

Куратору Кам’янсько-Дніпровського фільтраційного табору від російського фсб в січні 2024 року за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора було оголошено про підозру в порушенні законів та звичаїв війни, вчиненому за попередньою змовою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального Кодексу України), що передбачає до 15 років позбавлення волі.

Наразі слідчі Нацполіції передали матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом стосовно фігуранта до суду міста Запоріжжя.

Слідчі Нацполіції вже встановили 67 аналогічних місць несвободи для українців, 42 з яких знаходяться на території рф.

Всі фільтраційні дії в них проводяться за методикою, розробленою фсб рф. Вона спрямована на виокремлення патріотично налаштованих українців та їх подальший моральний злам.

Українські правоохоронці продовжують збирати повну базу доказів для переслідування рф за злочини геноциду українців на національному та міжнародному рівнях.


Пам’яті Данила Мурашка
Пам’яті Данила Мурашка

«Даня — уже Герой і давно ним став», — неодноразово казав командир Данила Ростислав Лазаренко ще за життя молодого льотчика-штурмовика.

Україна застосувала санкції проти компаній, що постачають компоненти для російської балістики
Україна застосувала санкції проти компаній, що постачають компоненти для російської балістики

Уведено в дію рішення РНБОУ щодо застосування санкцій проти суб’єктів, що працюють на російський військово-промисловий комплекс.

Росіяни вбили у Сумах двох дітей та літню жінку
Росіяни вбили у Сумах двох дітей та літню жінку

Дівчата 5 та 10 років, а також жінка 75-ти років загинули внаслідок російських ударів КАБами по Сумах.

Ворог атакував вночі балістикою та понад 130 ударними БПЛА
Ворог атакував вночі балістикою та понад 130 ударними БПЛА

У ніч на вівторок, 4 серпня, російські окупаційні сили запустили по Україні одну балістичну ракету та понад 130 ударних безпілотників.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

WorkUa Водій

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Старший стрілець, номер обслуги (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

RobotaUa Стрілець-помічник гранатометника, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго