ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Заступник Міністра оборони розповів про інновацію бюджету 2024 року

Новини Публікації
30 Березня 2024, 12:40
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Оборонний бюджет на 2024 рік передбачає низку інновацій, які допоможуть залучити додаткові кошти на потреби Збройних Сил України.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю АрміяInform розповів заступник Міністра оборони України Юрій Джигир.

«Інновація передбачає передачу частки податку на дохід фізичних осіб (ПДФО) військових від місцевих громад до держбюджету з подальшим автоматичним перерахуванням коштів «військового ПДФО» у військові частини пропорційно до сплаченого ними податку. У 2024 році очікується отримати з цього джерела 7,9 мільярда гривень», — зауважив Юрій Джигир.

За його словами, ще одним джерелом надходження є місцеві субвенції на оборонні потреби.

«Обласні центри, об’єднані територіальні громади, райони, міста самостійно ухвалювали рішення про виділення коштів безпосередньо тим військовим частинам і на ті напрямки, які вважали найбільш пріоритетними. Протягом минулого року було перераховано майже 16 мільярдів гривень. Невикористаний залишок цих субвенцій в обсязі 4,8 мільярда гривень перейшов як додатковий ресурс військових частин на 2024 рік», — розповів заступник Міністра.

Юрій Джигир додав, що  будувати прогнози щодо змін до бюджету на 2024 рік складно, бо є низка невизначених чинників.

«Оборонний бюджет закладено в умовах найбільшого збройного конфлікту в Європі з часів Другої світової війни. Тривають запеклі бої, потреби Сил оборони, вимоги до них змінюються щодня. І така варіативність сценаріїв логічно призводить до перегляду фінансових показників держбюджету. Тож необхідність у додатковому фінансуванні може змінюватися залежно від поточної ситуації та об’єктивних чинників», — зазначив він.

Юрій Джигир також повідомив, що виплати військовослужбовцям у 2024 році складають 70% бюджету Міністерства оборони України. Ще 20% йде на закупівлю військової техніки та озброєння для Збройних Сил України.


Окупанти знищили ТЦ «Епіцентр» у Запоріжжі
Окупанти знищили ТЦ «Епіцентр» у Запоріжжі

У ніч на середу, 12 серпня, російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю.

Ворог зосередив свої атаки на Покровському та Костянтинівському напрямках
Ворог зосередив свої атаки на Покровському та Костянтинівському напрямках

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 237 бойових зіткнень. Найбільше — на Покровському та Костянтинівському напрямках.

Ворожі втрати за добу становлять 1260 військових та 60 артсистем — Генштаб ЗСУ
Ворожі втрати за добу становлять 1260 військових та 60 артсистем — Генштаб ЗСУ

За минулу добу російські окупаційні сили втратили 1260 військових, 60 артилерійських систем та іншу техніку.

«По-побратимськи говоримо про все»: у 40-й артбригаді бійців підтримують без порожніх обіцянок, але по-справжньому
«По-побратимськи говоримо про все»: у 40-й артбригаді бійців підтримують без порожніх обіцянок, але по-справжньому

Щоденна робота офіцера з психологічної підтримки персоналу ґрунтується на довірі, особистому спілкуванні та відповідальних спробах розв’язати проблеми людей.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Оператор БПЛА (контракт ЗСУ)

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

WorkUa Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Olx Розвідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Водій

від 50000 до 130000 грн

Вінниця

210 окремий батальйон 120 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Кухар, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039