Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС. Санкційний пакет також містить суворі багаторівневі економічні санкції, спрямовані на ключові…
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки назвав ще одним свідченням геноциду терористичні російські удари авіабомбами по Харкову.
Про це йдеться в повідомленні центру.
27 березня 2024 року росіяни атакували Харків керованими авіабомбами, внаслідок чого загинула людина, 19 людей постраждали, серед них — тримісячна дитина.
«Це перше з 2022 року застосування проти Харкова авіаційних бомб, які відзначаються великою потужністю і, водночас, низькою точністю», — зазначається в повідомленні.
Атака була спрямована на багатоповерхову житлову забудову. Пошкоджень зазнали щонайменше 14 житлових будинків і загальноосвітня школа.
«російський агресор цілеспрямовано знищує друге за розміром місто України — «квартал за кварталом», — як заявляв російський пропагандист соловйов», — зазначається в повідомленні.
Попередні атаки на Харків мали на меті вивести з ладу енергетичну інфраструктуру міста, аби зробити життя його мешканців нестерпним.
«На фоні цих атак російська пропаганда залякує планами наступу на Харків нового 300-тисячного угруповання. Терор окупантів не залякає Харків. Місто вистояло під безперестанними атаками, що тривають два роки. Не дарма воно асоціюється із залізобетоном», — резюмує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський, коментуючи удари по Харкову 27 березня 2024 року, заявив, що російський терор набуває особливої підлості.
Сьогодні, 26 квітня, Україна відзначає четверту річницю формату «Рамштайн» — унікальної міжнародної коаліції, яка об’єднала понад 50 країн.
Бійці роти ударних безпілотних авіакомплексів «Прайм» 5-го прикордонного загону виявили та знищили кілька важливих російських цілей.
Бійці батальйону безпілотних систем «Стрікс» 47-ї механізованої бригади «Магура» помітили та знищили групу російських загарбників у Сумській області.
Бійці 28-го Чорнобильського полку Нацгвардії зробили фотопроєкт, в якому порівняли старі та сучасні фото Чорнобиля.
Президент України Володимир Зеленський відгукнувся на 40-ві роковини вибуху на Чорнобильській АЕС.
З початку квітня підрозділи Державної спеціальної служби транспорту Міноборони (ДССТ) відновили вже 23 км прифронтових доріг у 40-кілометровій зоні від фронту.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС. Санкційний пакет також містить суворі багаторівневі економічні санкції, спрямовані на ключові…