ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Куп’янському напрямку ворог мінімізував штурмові дії, втратив багато автомобільної техніки

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Березня 2024, 21:54
Ілюстративне фото

Ситуація на Куп’янському напрямку в попередні кілька тижнів залишалася стабільною, російська війська не ведуть активних штурмових дій.

Про це в ефірі Армія TV розповіла начальник служби зв’язків з громадськістю 14 окремої механізованої бригади імені князі Романа Великого майор Надія Замрига.

«Обстановка у нас стабілізувалася. Якщо порівняти з минулим місцем, то зараз ситуація дійсно стабільна. Ворог свої штурмові дії з певних причин мінімізував», — сказала речниця.

Надія Замрига підкреслила, що підрозділи бригади продовжують завдавати вогневі ураження ворогу.

«У крайні дні у ворога потерпає від наших хлопців автомобільна техніка», — додала вона.

Також речниця зазначила, що ворог використовує зниження інтенсивності бойових дій для обладнання позицій.

«Ворог окопується, за правилами війни це цілком очікувано. Вони проводять певні заміни своїх підрозділів, певне доукомплектування, підтягують резерви, тому що зазнали чималих втрат», — сказала вона.

Водночас речниця наголосила Сили оборони завжди готові до того, що цей час умовного затишшя може в один момент минути та відновляться активні бойові дії.

Як повідомляла АрміяInform, на Бахмутському напрямку було зафіксовано пересування російських військових на мотоциклах.

Читайте нас в Telegram
«Град» не встиг відпрацювати: дронарі «Ахіллеса» знищили РСЗВ на Запорізькому напрямку
«Град» не встиг відпрацювати: дронарі «Ахіллеса» знищили РСЗВ на Запорізькому напрямку

Бійці 429-ї бригади безпілотних систем уразили російську реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град».

«Плануємо до двох тисяч посад»: у Міністерстві оборони розповіли про цифрових офіцерів
«Плануємо до двох тисяч посад»: у Міністерстві оборони розповіли про цифрових офіцерів

«Цифрові офіцери» в Силах оборони України забезпечать збір інформації з поля бою та пришвидшать цифрову трансформацію.

Бачить ціль на відстані до 15 км: у чому переваги британського ЗРК Rapid Ranger
Бачить ціль на відстані до 15 км: у чому переваги британського ЗРК Rapid Ranger

У Міністерстві оборони України розповіли про переваги британського зенітного ракетного комплексу Rapid Ranger, за допомогою якого Україна збиває «Шахеди».

Захист критичної інфраструктури: ДССТ отримала нові повноваження
Захист критичної інфраструктури: ДССТ отримала нові повноваження

Державна спеціальна служба транспорту Міністерства оборони України визначена замовником робіт із захисту критичної інфраструктури.

200 оборонних компаній, 30 — у світовому топі: Президент про масштаб українського ОПК та експорт зброї
200 оборонних компаній, 30 — у світовому топі: Президент про масштаб українського ОПК та експорт зброї

В Україні вже працює близько 200 потужних оборонних компаній, із яких 30 входять до світового топу.

Кортеж для ухилянтів і вигадані хвороби: викрито шість схем ухилення від служби
Кортеж для ухилянтів і вигадані хвороби: викрито шість схем ухилення від служби

Служба безпеки та Національна поліція заблокували шість нових схем ухилення від мобілізації й затримали організаторів оборудок.

ВАКАНСІЇ
Медична сестра, анестезист

від 21000 до 50000 грн

Павлоград

ВМКЦ ЗР

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Заступник командира роти

від 27000 до 31000 грн

Ковель

Військова частина А4825

Інспектор прикордонної служби (1 прикордонний загін)

від 25000 до 125000 грн

Рівне, Рівненська область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

ВОДІЙ-КРАНІВНИК військова частина А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв Жовтневий, Миколаївська область

--- ---