За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький розповів, що пришвартований великий десантний корабель російських окупантів «ямал» був уражений українськими морськими дронам ГУР МО України Magura V5.
Про це йдеться в повідомленні ГУР.
За словами Вадима Скібіцького, завдяки Magura V5 на дно пішли російські розвідувальний корабель «іван хурс», десантні судна «акула» та «серна», ракетний корабель «івановєц», великий десантний корабель «цезарь куніков» та патрульний корабель чф рф «cєрґєй котов».
«Нещодавно вони ж уразили судноремонтний завод чф рф у Севастополі, де, серед іншого, був пришвартований великий десантний корабель ворога “ямал”», — заявив представник ГУР.
Як повідомляла АрміяInform, за даними ГУР, пошкодження корабля «ямал» має критичний характер.
@armyinformcomua
Загалом від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень. Російські загарбники завдали 90 авіаційних ударів, застосувавши 166 КАБ. Крім цього, росіяни задіяли для ураження 1116 дронів-камікадзе та здійснили 4485 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.
Українські військові мають можливість лікуватися після поранень за кордоном та отримувати такі самі виплати, які б вони отримували під час лікування в Україні.
Через високу радіоактивність частину документів, пов’язаних із ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року, знищили.
В інтересах Війська Польського уряд країни санкціонував укладання угоди на виробництво мобільної безпілотної розвідувальної системи Tarantula.
Знаєте, як звучить тиша? Це такий звук, якого не було в Києві в ніч із 23 на 24 квітня 2025 року.
«Гарантований» виїзд до Польщі вартістю 15 тисяч доларів США, що передбачав екстремальний етап подорожі на мотоциклах через волинські ліси, завершився провалом. Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) у тісній взаємодії зі Службою безпеки України викрили на організації цієї схеми високопоставленого правоохоронця — начальника одного з відділів правоохоронного органу на Київщині.
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…