Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
На півдні Сили оборони знищили комплекс радіоелектронної боротьби, автоматичний гранатомет «Полум’я» та ще понад 40 одиниць ворожої техніки.
Про це повідомляють Сили оборони півдня України.
«Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах», — зазначається в повідомленні.
Протягом доби захисники ліквідували 137 окупантів, 11 гармат, серед яких самохідна гаубиця Мста-С, міномет, протитанковий ракетний комплекс та 21 одиницю автобронетехніки.
Також було знищено ударний БПЛА типу Lancet, 2 розвідувальні БПЛА типу Supercam, 3 комплекти антенних систем та 3 камери відеоспостереження.
Як повідомляла АрміяInform, загальні втрати рф за добу становлять 750 окупантів, 16 ББМ та 26 артсистем.
Аеророзвідники 413 полку скоригували авіаційний удар по командному пункту 41-ї загальновійськової армії зс рф.
У Запоріжжі після російської атаки безпілотниками кількість постраждалих зросла до дев’яти. Усі вони — жінки.
Фельдшер медичного пункту, військовослужбовець
від 21000 до 125000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…