Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець пояснив, як має діяти рекрут, якщо його розподіляють в іншу військову частину, аніж ту, до якої він отримав лист-відношення.
Відповідні коментарі Олексій Бежевець надав у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» 21 березня 2024 року.
Так, на запитання ведучої, до кого звертатися людині, якщо станеться ситуація, коли вона отримала лист-відношення, але потрапила не в ту військову частину, представник Міноборони порекомендував у таких випадках рекрутам звертатися до своїх рекрутерів.
«Процес оформлення тривалий. Цивільну людину, яка заходить у військову систему, перш за все вчать. Мінімум 1 місяць відбувається базова підготовка в навчальному центрі. До цього оформляються документи в ТЦК та СП. Тобто є багато кроків. На кожному з цих кроків можуть гіпотетично виникнути ситуації і питання, про які ви кажете», — заявив Олексій Бежевець.
«Тобто десь виникне ситуація, коли тобі кажуть: ні, ти підеш не туди, куди ти бажав і оформлявся, а в якесь інше місце. В такому випадку телефонуєте своєму рекрутеру і кажете: у мене така ситуація виникла, будь ласка, включайся, щось не те відбувається. Ми зобов’язали всіх рекрутерів максимально контролювати цей процес і ескалювати питання аж на Київ, на Генеральний штаб ЗСУ, щоб обов’язково включалися, і ці питання допомагали вирішити», — додав він.
Своєю чергою ведучий запитав Олексія Бежевця, чи тоді військова частина 100% гарантує рекруту отримання погодженої посади.
«Виконання тих алгоритмів, які до всіх доведені, повинно відбуватися. Це армія. Тут є порядок. Повинен в усякому випадку бути. Цей порядок доведений. Звичайно, він виконується», — відповів на це Олексій Бежевець.
Як повідомляла АрміяInform, Міноборони планує створити мережу рекрутингових центрів по всій Україні.
@armyinformcomua
Так звана "ініціативна група молоді Маріуполя від організації ЛКСМ рф" розпочала збір підписів за повернення пам’ятника леніну на площу Свободи.
Сьогодні, 22 червня, російські війська атакували ракетами Очаків у Миколаївській області, унаслідок чого є постраждалі, серед яких – діти. Джерело: https://censor.net/ua/n3559303
Інформаційна кампанія рф із дискредитації української влади через чутливу тему повернення тіл загиблих військових набуває масштабування.
По Нікопольщині бив важкою артилерією та дронами. Противник скидав на населені пункти й боєприпаси з БПЛА. Гучно було у райцентрі, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах.
У світі наростає політична та економічна ізоляція росії на тлі її агресивної війни проти України. Представники ООН та західних країн відкрито засуджують масовані атаки рф по українських містах.
На Північно-Слобожанському напрямку Сили оборони активно відбивають штурми росіян. Також контратакують, і завдають ударів вглиб території ворога . Б’ють по місцях скупчення живої сили техніки, пунктах управління, місцях накопичення боєприпасів, пального, станціям радіоелектронної боротьби.
від 20000 до 60000 грн
Софіївка
3 відділ Криворізького РТЦК та СП
від 50000 до 120000 грн
Ужгород, Закарпатська область
від 20100 до 120000 грн
Полтава, Полтавська область
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…