Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…
Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець пояснив, як має діяти рекрут, якщо його розподіляють в іншу військову частину, аніж ту, до якої він отримав лист-відношення.
Відповідні коментарі Олексій Бежевець надав у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» 21 березня 2024 року.
Так, на запитання ведучої, до кого звертатися людині, якщо станеться ситуація, коли вона отримала лист-відношення, але потрапила не в ту військову частину, представник Міноборони порекомендував у таких випадках рекрутам звертатися до своїх рекрутерів.
«Процес оформлення тривалий. Цивільну людину, яка заходить у військову систему, перш за все вчать. Мінімум 1 місяць відбувається базова підготовка в навчальному центрі. До цього оформляються документи в ТЦК та СП. Тобто є багато кроків. На кожному з цих кроків можуть гіпотетично виникнути ситуації і питання, про які ви кажете», — заявив Олексій Бежевець.
«Тобто десь виникне ситуація, коли тобі кажуть: ні, ти підеш не туди, куди ти бажав і оформлявся, а в якесь інше місце. В такому випадку телефонуєте своєму рекрутеру і кажете: у мене така ситуація виникла, будь ласка, включайся, щось не те відбувається. Ми зобов’язали всіх рекрутерів максимально контролювати цей процес і ескалювати питання аж на Київ, на Генеральний штаб ЗСУ, щоб обов’язково включалися, і ці питання допомагали вирішити», — додав він.
Своєю чергою ведучий запитав Олексія Бежевця, чи тоді військова частина 100% гарантує рекруту отримання погодженої посади.
«Виконання тих алгоритмів, які до всіх доведені, повинно відбуватися. Це армія. Тут є порядок. Повинен в усякому випадку бути. Цей порядок доведений. Звичайно, він виконується», — відповів на це Олексій Бежевець.
Як повідомляла АрміяInform, Міноборони планує створити мережу рекрутингових центрів по всій Україні.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
На кордоні з Чернігівською та Сумською областями окупанти зберігають військову присутність, обстрілюють населені пункти з території рф, проводять диверсійно-розвідувальну діяльність проти України.
Протягом минулої доби російські війська здійснили кілька атак на Миколаївщину.
Протягом минулої доби зафіксовано 159 бойових зіткнень. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах трьох ракетних ударів чотирма ракетами, 82 авіаційних ударів, задіявши, зокрема, 142 КАБ.
У Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 4 ракет.
Унаслідок російської агресії минулої доби, 4 жовтня, на Херсонщині дві людини загинули, ще шість дістали поранення.
Захищаємо світ
від 21000 до 30000 грн
Білгород-Дністровський
Державна прикордонна служба України
від 20000 до 120000 грн
Київ
21 окремий батальйон спеціального призначення
Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…