ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Наталія Калмикова на світовому з’їзді розповіла про український досвід у лікуванні та реабілітації військових

Новини
21 Березня 2024, 16:39
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Заступник Міністра оборони України Наталія Калмикова на щорічному з’їзді Society for Brain Mapping & Therapeutics, який відбувся у США, у режимі онлайн розповіла про український досвід у лікуванні та реабілітації військових, які дістали черепно-мозкові та спінальні травми та поранення.

Про це вона повідомила у фейсбуці.

Наталія Калмикова зазначила, що українські лікарі та фахівці з реабілітації мають десятирічний досвід роботи з пораненими військовослужбовцями.

«На жаль, з 2022 року їх кількість значно зросла. На сьогодні серед усіх бойових травм травми голови, шиї, хребта сягають 1/3 від усіх випадків», — повідомила заступник Міністра оборони України.

За словами Наталії Калмикової, українські медики відпрацювали чіткий алгоритм евакуації, допомоги та реабілітації, який ґрунтується на великому вітчизняному досвіді та кращих практиках західних партнерів.

«Водночас маємо і багато викликів. Особливо це стосується питання навантаження на систему реабілітації з числа пацієнтів з важкою черепно-мозковою та спінальною травмою, а також подальшої їх соціалізації та створення умов для їх повернення до цивільного життя. Саме над вирішенням цих питань сьогодні і працює наша команда», — розповіла Наталія Калмикова та подякувала делегатам з’їзду Society for Brain Mapping & Therapeutics за конструктивну дискусію.

Як повідомляла АрміяInform, у Міноборони показали, як облаштовані медичні вагони для евакуації поранених.


З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон
З тюрми потрапив на війну і здався дрону «Скелі»: окупант замість «обнулення» своїми вибрав полон

Оператори БПЛА 425-го штурмового полку «Скеля» взяли в полон окупанта, який потрапив на війну з російської тюрми, де сидів за крадіжку велосипеда.

«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника
«Сталевий кордон» вполював дві гармати, міномет та транспорт противника

Бійці «Сталевого кордону» продовжують завдавати відчутних втрат російським окупаційним силам на Північно-Слобожанському та Курському напрямках.

Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС
Буде сидіти: Верховний Суд залишив без змін вирок агенту, який «зливав» дані про ДніпроГЕС

Прокурори у Верховному Суді відстояли законність вироку 58-річному жителю Запоріжжя, засудженому за державну зраду.

Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів
Ворог вдарив по складу ЮНІСЕФ: росіяни знищили гуманітарну допомогу для українських дітей на суму в мільйони доларів

Під ворожим ударом опинився склад ЮНІСЕФ, де зберігалася гуманітарна допомога для українських дітей і сімей, які постраждали від війни.

ВАКАНСІЇ
Olx Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

WorkUa Сапер 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

RobotaUa Начальник електpостанції, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Начальник складу, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

Olx стрілець снайперського взводу 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

ПУБЛІКАЦІЇ