ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Україна за час широкомасштабної війни отримала від ЄС та країн-членів понад 33 млрд євро військової допомоги

Новини
20 Березня 2024, 17:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

За період широкомасштабної війни Україна отримала майже 98 млрд євро, включаючи 33,1 млрд євро військової допомоги від ЄС та держав-членів.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час пресрелізу за підсумками 9-го засідання Ради асоціації між Україною та ЄС.

«Рада асоціації привітала загальну підтримку, надану ЄС та його державами-членами у розмірі майже 98 млрд євро з початку агресивної війни росії проти України, включаючи 33,1 млрд євро військової допомоги. Вона також привітала підготовку Збройних Сил України, яку проводить Місія військової допомоги ЄС», — йдеться у повідомленні.

Також ЄС підтвердив свою рішучість задовольнити нагальні військові та оборонні потреби України (включаючи постачання боєприпасів і ракет, зокрема з огляду на зобов’язання надати Україні один мільйон артилерійських боєприпасів).

«Україна привітала успішну реалізацію Місії військової допомоги ЄС на підтримку України (EUMAM), включно з новою метою здійснити підготовку ще 20 000 українських солдатів», — додав Денис Шмигаль.

Як повідомляла АрміяInform, Україна отримала 4,5 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

WorkUa Штурмовик, стрілець (ЗСУ)

від 40000 до 120000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 2240 НГУ

Olx Монтажник мереж зв’язку (інтернет)

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

WorkUa Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Olx Бойовий медик взводу 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область