Що саме є в переліку цих умінь та навичок, і що видають курсантам під час проходження загальної військової підготовки — проаналізувала АрміяInform, ознайомившись із програмою БЗВП, її шостим виданням….
Литва готова бути частиною коаліцій, які допомагають Україні виграти широкомасштабну війну з рф.
Про це заявив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс напередодні засідання Ради ЄС із закордонних справ сьогодні, 18 березня.
«Ми обговоримо все, що ми не можемо зробити з Україною, і спробуємо бути трохи більш політичними та запропонувати певну підтримку», — сказав він.
Габріелюс Ландсбергіс зазначив, що у ЄС є труднощі з пошуком дати міжурядової конференції, яка розпочне переговори про членство України в ЄС під час головування Бельгії.
«Я не вірю, що є можливість домовитися про те, як Європа має спілкуватися одним голосом, але що стосується моєї країни, то ми готові розглянути всі варіанти та бути частиною коаліцій, які допомагають Україні виграти цю війну», — сказав глава литовської дипломатії.
Як повідомляла АрміяInform, глава МЗС Литви прокоментував «вибори путіна» у росії і заявив, що це схоже на трагічний фарс.
@armyinformcomua
У бразильському Ріо-де-Жанейро відбувся 61-й чемпіонат світу СІЗМ з аеронавтичного п’ятиборства, у якому взяли участь близько 100 спортсменів із десяти країн світу.
Міністерство оборони України всебічно підтримує підприємства оборонної індустрії у впровадженні стандартів НАТО у сфері гарантування якості, надає консультаційну та методичну допомогу.
Відразу трьох поранених бійців бригади «Хартія» евакуювали з кілзони на Харківщині під час нічних місій оператори наземних роботизованих комплексів 2-го корпусу «Хартія» Національної гвардії України.
На корпусі наземного роботизованого комплексу «Робокоп» зі взводу НРК намалювали другу «гирку» — за другу тонну доставлених вантажів.
Прикордонники зафіксували черговий показовий епізод «братерства» серед російських військових на Курському напрямку: під час атаки FPV-дрона один із окупантів покинув пораненого напарника й просто втік.
За доказовою базою Служби безпеки 15 років увʼязнення з конфіскацією майна отримав ще один агент фсб, який шпигував для ворога у Запоріжжі. Він коригував повітряні атаки рф по місцевих складах пально-мастильних матеріалів.
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
від 20000 до 50000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 50000 до 70000 грн
Краматорськ
Рекрутинг ППО
від 20100 до 120000 грн
Запоріжжя
Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Що саме є в переліку цих умінь та навичок, і що видають курсантам під час проходження загальної військової підготовки — проаналізувала АрміяInform, ознайомившись із програмою БЗВП, її шостим виданням….