ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сьогодні в Україні відзначають день мобілізаційного працівника

Новини
17 Березня 2024, 17:29
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні, 17 березня, в Україні своє професійне свято відзначають співробітники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України привітало усіх причетних з професійним святом і подякувало за важливу й відповідальну працю – організацію мобілізації та комплектування військ.

«Те, як українці з першого дня широкомасштабного вторгнення російських загарбників згуртувались та дали відсіч агресору, вразило увесь світ.

Усі пам’ятають кілометрові черги біля військкоматів, оформлення, розподілення, перевезення військовослужбовців та засобів до військових частин», — пригадали ті події у воєнній розвідці.

У ГУР наголосили, що мобілізаційні працівники доклали усіх зусиль, щоб влаштувати, укомплектувати й оперативно доставити усіх і усе для фронту.

«Саме від їхнього професіоналізму залежало чи вистачить підрозділам Сил безпеки і оборони України ресурсів і сил, аби стримати ворожу навалу на усіх напрямках», — резюмують в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.


Заробляв великі гроші та обіймав керівні посади, а у підсумку опинився в українському полоні — сповідь окупанта
Заробляв великі гроші та обіймав керівні посади, а у підсумку опинився в українському полоні — сповідь окупанта

До українського полону потрапив росіянин, який обіймав у рф керівні посади у бізнесі, проте через фінансові проблеми опинився на війні.

Пам’яті колумбійського морпіха Джана Себастьяна Рестрепо Мазо (позивний «Онікс»)
Пам’яті колумбійського морпіха Джана Себастьяна Рестрепо Мазо (позивний «Онікс»)

Колумбієць добровільно долучився до українських Сил оборони, був еталонним воїном та побратимом.

«Рубікон» і «Рассвет»: у ДШВ розповіли, як росіяни обходять проблеми зі зв’язком
«Рубікон» і «Рассвет»: у ДШВ розповіли, як росіяни обходять проблеми зі зв’язком

Російські війська активізували штурми, використовуючи накопичені резерви. У ДШВ зазначають — ворог не відчув критичного впливу паливної кризи чи збоїв Starlink.

Ворог майже всю ніч атакував Одесу
Ворог майже всю ніч атакував Одесу

У ніч на четвер, 23 липня, Одеса зазнала нової повітряної атаки з боку російських окупаційних військ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор засобів РЕБ в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Olx навідник ЗУ-23-2, стрілець-зенітник

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Сапер (контрактна служба, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

RobotaUa Артилерист/ка на САУ, БМ-21 (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Olx Командир мінометного взводу 155 окремого батальйону ТрО

від 24000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

ПУБЛІКАЦІЇ
«У механізмі повернення із СЗЧ все круто зробили»: рапорт до 46-ї бригади ДШВ «Лісник» оформив за 5 хвилин
«У механізмі повернення із СЗЧ все круто зробили»: рапорт до 46-ї бригади ДШВ «Лісник» оформив за 5 хвилин

Це дозволяє поновитися до обраної бригади зручно і швидко, уникаючи зайвого клопоту та неприємної бюрократичної тяганини. Про це в коментарі АрміяInform розповів військовослужбовець 46 окремої аеромобільної Подільської…