За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Заступник Міністра оборони України Катерина Черногоренко розповіла, як наразі Міноборони продовжує вдосконалювати реєстр військовозобов’язаних «Оберіг».
Свої коментарі Катерина Черногоренко надала у прямому ефірі під час телемарафону «Єдині новини».
«Ми зараз хочемо здійснити обмін з декількома великими реєстрами. Щоб зробити повністю цифровим процес проходження військово-лікарської комісії», — зазначила вона.
За словам заступника Міністра оборони України, наразі вже розроблено на боці «Оберега» функціонал, який буде отримувати результати військово-лікарської комісії.
«Зможемо отримувати в режимі реального часу дані щодо придатності або непридатності військовозобов’язаних. Це важливий крок, щоб бігали дані, а не бігали люди, щоб не військовозобов’язані приходили з рішенням щодо їх придатності або непридатності. А дані направлялися в режимі реального часу, в момент, коли вже таке рішення на боці військово-лікарської комісії є», — зазначила Катерина Черногоренко.
Вона також повідомила, що в Міністерстві вже доробили функціонал в «Оберегу» щодо того, чи вручена була повістка людині, чи ні, і коли була вручена.
«Щоб запобігати випадкам, коли повістка направляється людині двічі, або тричі, або навіть людині, яка вже проходить військову службу», — зазначила Катерина Черногоренко.
«Будемо робити все, щоб „Оберіг“ став зручніший, щоб він накопичував справді потрібну інформацію. І щоб ми могли попереджати корупційні ризики і мати великі дані щодо проходження всього процесу щодо військового обов’язку. А це актуалізація даних ТЦК та СП, це проходження військово-лікарської комісії, це процес вручення повісток. От він має бути максимально зручним для людини, сервісно-орієнтованим», — додала вона.
Як повідомляла АрміяInform, Катерина Черногоренко заявила, що реєстр військовозобов’язаних «Оберіг» уже обмінюється інформацією з реєстрами Державної міграційної служби і Державної прикордонної служби.
@armyinformcomua
На столі в бліндажі — паска та крашанки, у слухавках — вітання від рідних «Христос Воскрес!», а за стінами укриття — невщухаючі звуки ворожої артилерії. Так зустріли Великдень бійці розрахунку гаубиці Д-30 бригади Національної гвардії «Спартан» на Покровському напрямку. Оголошене окупантами так зване «перемир’я» для них одразу було порожнім звуком, і ніч лише підтвердила їхній скепсис.
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре та міністр фінансів Єнс Столтенберг зустрінуться з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні 24 квітня.
Міністерство оборони України спільно з Генеральним штабом ЗСУ розпочали підготовку до впровадження військової версії автоматизованої системи управління оборонними ресурсами — SAPDefence & Security, що використовується більшістю армій НАТО.
У небі над Україною 20 квітня відбулася справжня повітряна сповідь для російського «Форпоста». Безпілотник-розвідник і носій ракет та КАБ-20, вартістю близько 7 мільйонів доларів, отримав святковий «пасхальний подарунок» від народних винищувачів 414 окремої бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра».
«Перемир’ям» на східному фронті можна вважати хіба що зменшення інтенсивності бойових дій. Та це тимчасове зниження інтенсивності відбулося для того, щоб потім значно її підвищити.
Ворог не втомлюється шукати нові способи прорвати оборону на Торецькому напрямку. Після бронеколон і малих піхотних груп окупанти спробували атакувати на мотоциклах. Проте варто було їм «засвітитися», як над ними закрили небо артилерійські удари Лицарів 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.
Запоріжжя
Комендатура військових сполучень Запоріжжя
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…