ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Український парламент закликав світ посилити санкції проти рф на тлі «виборів» президента рф на ТОТ

Новини
14 Березня 2024, 15:19
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Верховна Рада під час пленарного засідання ухвалила звернення до іноземних урядів та парламентів, а також міжнародних організацій через проведення росією незаконних виборів президента рф на тимчасово окупованих територіях України.

Про це йдеться на сайті українського парламенту.

У пояснювальній записці до документа вказано, що Верховна Рада звертається до міжнародних партнерів із закликом посилити всі види санкційного тиску на російську федерацію, засудити проведення державою-агресором незаконних так званих президентських виборів на тимчасово окупованій території України, протидіяти спробам російської федерації залучити міжнародних спостерігачів для легітимізації цих «виборів» та консолідувати зусилля для збільшення допомоги Силам безпеки і оборони України.

Також парламентарі наголосили, що результати цих незаконних виборів не матимуть жодних юридичних наслідків та дадуть підстави для невизнання обраного в такий спосіб президента російської федерації, зокрема, поставлять під сумнів його правосуб’єктність у міжнародних відносинах.

Зазначається, що до спільної заяви приєдналися також голови комітетів закордонних справ Латвії, Литви, Естонії, Ірландії, Чехії, Бельгії, Данії, Італії, Ісландії, Іспанії, США, Великої Британії, Ізраїлю, Канади, Польщі, Люксембургу, Молдови, Румунії.

Як повідомляла АрміяInform, у МЗС закликали іноземні держави не надсилати спостерігачів на псевдовибори путіна на ТОТ.


Горить-палає НРК: під Слов’янськом наземні дрони росіян живуть недовго
Горить-палає НРК: під Слов’янськом наземні дрони росіян живуть недовго

Бійці 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади атакують ворожу логістику на Словʼянському напрямку.

«Я тут, щоб допомогти українцям»: американський доброволець «Гізер» готується стати десантником
«Я тут, щоб допомогти українцям»: американський доброволець «Гізер» готується стати десантником

Уродженець з міста Мемфіс, штат Теннессі, з позивним «Гізер» зараз проходить БЗВП у 199-му навчальному центрі ДШВ.

«Мені дуже цікавий напрямок FPV-дронів для знищення ворога»: боєць «Хожо» повернувся з СЗЧ
«Мені дуже цікавий напрямок FPV-дронів для знищення ворога»: боєць «Хожо» повернувся з СЗЧ

Захисник з позивним «Хожо» став до лав 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis.

Колишній «ахматівець» тепер воює за Україну: історія від ГУР
Колишній «ахматівець» тепер воює за Україну: історія від ГУР

Уродженець із Чечні перейшов на бік України та долучився до Міжнародного легіону ГУР.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Водій-електрик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Стрілок, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Olx Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Військовий медик

від 21000 до 21000 грн

Черкаси

Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота

ПУБЛІКАЦІЇ