ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Силах оборони доповіли про ефект від знищення ворожого КП на танкері «погодін»

Новини
14 Березня 2024, 9:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Речниця Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк розповіла про значне зменшення використання російською окупаційною армією FPV-дронів на Миколаївському напрямку після знищення Силами оборони ворожого командного пункту на танкері «механік погодін» у районі Кінбурнської коси.

Свої коментарі Наталія Гуменюк надала під час прямого ефіру в телемарафоні «Єдині новини» вранці 14 березня 2024 року.

«Знищення пункту управління дронами в районі Кінбурнської коси, який розташовувався на цивільному судні, нагадаю, це було кілька днів тому, привело до того, що на Миколаївському напрямку використання FPV-дронів суттєво знизилось», — розповіла речниця Сил оборони півдня України.

Крім того, за словами Наталії Гуменюк, знов на боці Сил оборони України географія.

«Правий берег, який вище за лівий, дозволяє нам ефективніше застосовувати, до прикладу, радіоелектронну боротьбу, ніж ворогам», — зазначила вона.

Як повідомляла АрміяInform, у ВМС ЗСУ розповіли про знищений у районі Кінбурнської коси російський танкер «механік погодін».

Кореспондент АрміяInform

ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених
ЄС запровадив санкції проти 15 осіб і російського СІЗО за катування українських полонених

Європейський Союз запровадив санкції проти 15 осіб та однієї установи, причетних до катувань й убивств українських військовополонених та цивільних.

«Далекобійні санкції» в дії: Володимир Зеленський показав кадри ударів по НПЗ і танкерах рф
«Далекобійні санкції» в дії: Володимир Зеленський показав кадри ударів по НПЗ і танкерах рф

Президент України Володимир Зеленський поділився кадрами українських далекобійних ударів по російських об’єктах.

ВМС ЗСУ знищили прикордонний корабель фсб «Ізумруд» 
ВМС ЗСУ знищили прикордонний корабель фсб «Ізумруд» 

Українські військові моряки потопили прикордонний сторожовий корабель 2-го рангу неподалік Новоросійська.

У ЗСУ скасували понад 10 паперових медичних журналів: запрацювала єдина електронна система
У ЗСУ скасували понад 10 паперових медичних журналів: запрацювала єдина електронна система

У Медичній інформаційній системі Збройних сил України (МІС ЗСУ) запровадили єдиний електронний амбулаторний журнал для військової медичної ланки.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Olx Бойовий медик взводу

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Стрілець-помічник.

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

WorkUa Бухгалтер

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина А1476

WorkUa Головний сержант роти

від 29000 до 129000 грн

Вся Україна

Карна, батальйон оперативного призначення

Olx Інженер-електронщик БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область