ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Представники Китаю і НАТО провели зустріч у Пекіні: серед тем — російське вторгнення в Україну

Новини
14 Березня 2024, 9:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Представники Міністерства оборони Китаю та Північноатлантичного альянсу 13 березня провели в Пекіні вже восьму зустріч у межах військового діалогу з питань політики безпеки. Однією з головних тем на зустрічі стало триваюче російське вторгнення в Україну.

Про це йдеться на сайті НАТО.

«Делегація НАТО на чолі з директором Відділу кооперативної безпеки генерал-майором Дачіаном-Тіберіу Шербаном зустрілася з генерал-майором Яо Цінь, заступником директора Бюро міжнародного військового співробітництва та його співробітниками.

Теми, які розглядалися на зустрічі, включали: глобальний та регіональний ландшафти безпеки з акцентом на незаконному вторгненні росії в Україну; морська безпека; та питання, що становлять спільний інтерес», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обидві сторони погодилися з цінністю продовження взаємодії.

Представник НАТО підкреслив на важливості таких переговорів, які є цінним форумом для вирішення спільних проблем та інтересів.

Як повідомляла АрміяInform, президенти Литви і Франції заявили, що треба дати Україні необхідну підтримку та зупинити кривавий режим кремля.


Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів
Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів

FPV-дрони прикордонників уразили засоби зв’язку, РЕБ і РЕР, техніку, укриття та логістичний хаб ворога на Північно-Слобожанському напрямку.

Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»
Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»

Бійці 128-ї Закарпатської бригади, повертаючись із бойового завдання, потрапили під атаку російського ударного безпілотника «Молнія».

ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку
ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку

Спецпризначенці ГУР показали кадри знищення російської піхоти, артилерії, транспорту, дронів та логістичних об’єктів на Запоріжжі.

Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»
Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»

Командир 3-ї мотопіхотної роти 43-ї окремої механізованої бригади Олексій із позивним «Гіря» захищає Харківщину — край, де народився та виріс.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Снайпер

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

RobotaUa Механік водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Навідник

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Системний адміністратор

від 50000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

ПУБЛІКАЦІЇ