У війську вже є багато цифрових систем. Але їхня ефективність залежить не лише від розробників. Навіть найкращий інструмент не працює сам по собі — його треба…
Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов відреагував на вибухи та пожежі на низці нафтопереробних підприємств у російській федерації, які почастішали останніми днями.
Свої коментарі Андрій Юсов надав у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» 13 березня 2024 року.
Зокрема, ведуча попросила представника ГУР прокоментувати атаку на новошахтинський завод нафтопродуктів у ростовській області.
Речник ГУР зазначив, що робота цього підприємства наразі зупинена.
«Відбувається низка подій на військових об’єктах держави-агресора. Попри те, що йдеться про начебто нафтовий завод у новошахтинську, але це військовий об’єкт, який використовується для постачання і забезпечення окупаційного угрупування в Україні. Ми не коментуємо більш детально інформацію. Всі можуть спостерігати, зокрема в онлайн-режимі, що там відбувається. Робота підприємства наразі зупинена. І це означає, що будуть проблеми і зриви певних планів у ворога і додаткові можливості і час у наших захисників», — заявив Андрій Юсов.
Своєю чергою ведуча сформулювала наступне запитання, почавши з твердження, що «вчора і сьогодні і ГУР, і СБУ активно працюють по російських НПЗ».
«А який влив це має на російську нафтопереробну галузь? Чи можемо ми завдати їй такого удару, що вона буде паралізована?» — запитала вона.
«Хочу зауважити, що ні ГУР, ні СБУ офіційно не підтверджували. Але якісь джерела про це говорять. Не будемо підтверджувати, але й спростовувати не будемо», — відповів на це Андрій Юсов.
Він додав, що будь-яка війна — це забезпечення і постачання.
«І коли мова йде про нафтопереробну галузь агресора, то нещодавні події, зокрема, заборона експорту перероблених нафтопродуктів — це також результат таких ексцесів, які продовжуються на росії дуже активно. Тому що сирою нафтою ти танки заправляти не будеш», — сказав він.
Також представник ГУР уточнив, що зазначені НПЗ у росії, ймовірно, уразили «невідомі літаючі об’єкти українського виробництва».
За повідомленням ЗМІ, у ніч на 13 березня 2024 року в росії одразу три нафтопереробні заводи були уражені дронами: у рязані, у кстово (нижегородська область) та кірішах (ленінградська область).
Як повідомляла АрміяInform, у ГУР розповіли про серйозність звернення військових формувань «Російський добровольчий корпус», «Свобода росії» та «Сибірський батальйон» до жителів курської та білгородської областей.
У Міністерстві оборони України нагадали алгоритм дій для військових після визволення з російського полону.
Від початку доби кількість атак агресора становить 80.
У Кишиневі 37 держав та Європейський Союз підтримали створення Керівного комітету Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України.
Здається, що атака українських БПЛА на нафтопереробну інфраструктуру «Роснефти» в Рязані не залишила байдужим жодного мешканця міста.
Українські захисники завдали серії ударів по позиціях російських окупаційних сил на Харківщині, знизивши бойові можливості противника на Південно-Слобожанському
Спортсмен Роман Щербатюк долучився до 411-ї окремої бригади безпілотних систем «Яструби» і став чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO.
Номер обслуги мінометного розрахунку на контрактну службу в ЗСУ
від 20000 до 60000 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
У війську вже є багато цифрових систем. Але їхня ефективність залежить не лише від розробників. Навіть найкращий інструмент не працює сам по собі — його треба…