ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

ЄС на 6 місяців продовжив персональні санкції проти росіян, причетних до війни проти України

Новини
12 Березня 2024, 18:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Рада Європейського Союзу вирішила продовжити обмежувальні заходи щодо осіб, відповідальних за підрив територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України, ще на шість місяців, до 15 вересня 2024 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради ЄС.

Існуючі обмежувальні заходи передбачають обмеження на поїздки для фізичних осіб, заморожування активів та заборону на надання коштів або інших економічних ресурсів фізичним та юридичним особам, включеним до переліку.

Санкції продовжать застосовуватися до понад 2100 фізичних та юридичних осіб.

У контексті перегляду санкцій Рада ЄС також вирішила не поновлювати обмеження для трьох осіб та вилучити зі списку дев’ять померлих осіб. Про яких саме осіб ідеться, не уточнюється.

Персональні санкції Євросоюзу у зв’язку з агресивною війною росії проти України були вперше запроваджені у 2014 році й відтоді регулярно продовжувались, востаннє — у вересні 2023-го.

Після 24 лютого 2022 року, у відповідь на широкомасштабне вторгнення рф в Україну, ЄС розширив санкції з метою суттєвого послаблення економічної бази рф, позбавлення її критично важливих технологій та ринків, а також значного обмеження її здатності вести війну.

Як повідомляла АрміяInform, Європейський парламент проголосував за директиву про криміналізацію порушення та обходу санкцій Європейського Союзу.


Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій
Розмінування триває: у липні підрозділи Міноборони очистили 923 гектари деокупованих територій

У липні підрозділи Міноборони розмінували 923 гектари деокупованих земель. Від початку великої війни знешкоджено вже 482 698 вибухонебезпечних предметів.

Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА
Заряджений «Ураган» росіян влаштував справжнє фаєр-шоу після ураження українськими БПЛА

Українські захисники показали, що буде, якщо уразити ударним дроном вже підготовлену до бойової роботи реактивну систему залпового вогню противника.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

WorkUa Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

WorkUa Навідник

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

RobotaUa ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ (Оператор БПЛА)

від 20000 до 120000 грн

Ужгород

Перший відділ Ужгородського РТЦК та СП