ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Окупанти не можуть забезпечити безпеку на ЗАЕС — керівник Енергоатома

Новини
12 Березня 2024, 15:04
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Голова правління АТ «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін розповів про ситуацію на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС і заявив, що російські окупанти не можуть забезпечити безпеку на ЗАЕС.

Про це йдеться на телеграм-каналі Енергоатома.

«Окупанти не можуть забезпечити безпеку на Запорізькій АЕС, зокрема і тоді, коли вона не працює. Аварія може статися будь-якої миті, і тоді ми всі опинимося в біді. У мене є повідомлення для росіян: забирайтеся з АЕС. Це не принесе вам ніякої користі. Йдіть, а ми подбаємо про безпеку», — закликав керівник Енергоатома.

Він додав, що росіяни хотіли запустити ЗАЕС і підключити її до російської енергосистеми, але це неможливо.

За його словами, росіяни тиснули на працівників атомної електростанції, щоб вони підписали контракти з росатомом, але на це пішло небагато фахівців.

«У лютому цього року фейкове керівництво станції звільнило останніх 400 кваліфікованих українських атомників з їхніх посад. Серед них були люди, відповідальні за безпеку атомної електростанції. Натомість російські працівники не мають потрібної кваліфікації, вони не знають станції, не пройшли відповідної підготовки», — наголосив Петро Котін.

Як повідомляла АрміяInform, МАГАТЕ більшістю голосів схвалила проєкт резолюції про термінове повернення Запорізької АЕС під повний контроль України.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Номер обслуги

від 50100 до 121000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

WorkUa Терапевт

від 20000 до 30000 грн

Мукачево

27 прикордонний загін ДПСУ (медичний пункт)

WorkUa Номер обслуги в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

WorkUa Старший механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…