ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ЄС назвали умову, за якої активи рф використають для закупівлі зброї для України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Березня 2024, 16:07

Заморожені російські активи можуть використати не лише для відбудови України, а й для посилення її обороноздатності шляхом закупівлі зброї за умови згоди всіх членів ЄС.

Про це заявив Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

«Якщо країни-члени погодяться (це має бути одностайне рішення за пропозицією Високого представника), ми можемо використати надприбутки від заморожених російських активів для закупівлі зброї для України та/або допомоги у зміцненні її оборонної промисловості», — зазначив Жозеп Боррель.

За його словами, раніше у ЄС розглядали можливість використання цих активів для відбудови України, нині ж — для запобігання новим руйнуванням.

«Поки що ми розглядали можливість використання цих прибутків для підтримки відновлення України. Однак наразі головне в Україні — не стільки реконструкція, скільки уникнення подальшої руйнації. Якщо країни-члени погодяться, було б доцільно використати ці ресурси для забезпечення додаткової військової підтримки України через Європейський фонд миру», — наголосив головний дипломат ЄС.

«У довгостроковій перспективі ми також могли б використати ці кошти для підтримки української оборонно-промислової бази», — додав він.

Як повідомляла АрміяInform, у ЄС обговорюють можливість використання заморожених активів рф на користь України.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

Застрелив у Бучі чоловіка, поки той годував собаку: ідентифіковано снайпера-злочинця
Застрелив у Бучі чоловіка, поки той годував собаку: ідентифіковано снайпера-злочинця

Прокурори Офісу Генерального прокурора продовжують встановлювати військовослужбовців рф, причетних до злочинів проти цивільного населення під час окупації Бучі.

Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення
Став чемпіоном, а потім пробіг 10 кілометрів: наш військовий збирає нагороди після важкого поранення

Підполковник ГУР МОУ Андрій Савенко після складної операції спочатку став чемпіоном з рукопашного бою, а потім долучився до забігу на 10 кілометрів у Чикаго.

ВАКАНСІЇ
Розвідник (на контракт, ЗСУ)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Командир відділення радіоперешкод, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Екскаваторник (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Розвідник-навідник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Технік комплексів АСУ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

--- ---