ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна в найближчі два місяці отримає 6 мільярдів євро від ЄС — Денис Шмигаль

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Березня 2024, 18:39

Європейський Союз дав старт програмі Ukraine Facility. В наступні два місяці Україна зможе отримати 6 млрд євро.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

«Ukraine Facility — це чотирирічна програма на 50 млрд євро. В наступні 2 місяці Україна зможе отримати 6 млрд євро з цієї суми. Для цього на засіданні Уряду затвердили необхідні документи. Мова йде про проекти меморандуму та кредитної угоди з ЄС», — розповів Денис Шмигаль.

За словами прем’єр-міністра, прийняття цих документів дозволить отримати до 4,5 млрд євро в березні та до 1,5 млрд євро у квітні цього року.

Глава уряду також розповів, що програма Ukraine Facility передбачає 38,2 млрд євро прямої бюджетної підтримки, майже 7 млрд євро для залучення інвестицій в нашу економіку, а також 4,7 млрд євро технічної та адміністративної підтримки, зокрема реформ на шляху до ЄС.

«У цьому році ми прагнемо отримати від Євросоюзу близько 16 млрд євро. Ми вдячні нашим європейським друзям за цю солідарність та допомогу», — підкреслив прем’єр-міністр України.

Як повідомляла АрміяInform, польський сейм наклав санкції на імпорт російського й білоруського продовольства в ЄС.

Полон або ліквідація: ГУР показало, що у ворога на Запоріжжі є лише два варіанти
Полон або ліквідація: ГУР показало, що у ворога на Запоріжжі є лише два варіанти

Спецпризначенці Департаменту активних дій ГУР продовжують зменшувати чисельність російських загарбників на Запорізькому напрямку.

Зрадив за 645 гривень заради розправи над вітчимом: взято під варту підлітка, який шпигував на Харківщині
Зрадив за 645 гривень заради розправи над вітчимом: взято під варту підлітка, який шпигував на Харківщині

17-річного мешканця Балаклії підозрюють у передачі представнику рф даних про місця перебування українських військовослужбовців.

Воєнний злочинець балотуватиметься до держдуми рф
Воєнний злочинець балотуватиметься до держдуми рф

Цинізм та ницість окупантів вже давно не має ніяких моральних меж — це сталий факт.

Показали українську ракету проти балістики, атака по Санкт-Петербургу, воєнний злочин росіян: стрім
Показали українську ракету проти балістики, атака по Санкт-Петербургу, воєнний злочин росіян: стрім

Під час масованої атаки українських дронів на Санкт-Петербург у доці Кронштадта уразили корвет «Бойкий» — носій керованого ракетного озброєння.

Сім років за переправлення ухилянтів: у Києві засудили схемного благодійника
Сім років за переправлення ухилянтів: у Києві засудили схемного благодійника

У столиці засновника благодійної організації засуджено до 7 років позбавлення волі за організацію незаконного переправлення військовозобов’язаного через кордон.

Скажи «паляниця»: в окупованих Олешках російські штурмовики вдають із себе місцевих жителів
Скажи «паляниця»: в окупованих Олешках російські штурмовики вдають із себе місцевих жителів

Постійні атаки наших дронів примусили загарбників вдаватися до незвичайних способів маскування.

ВАКАНСІЇ
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Полтава та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Полтава, Полтавська область

Кухар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій ББА

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Водій

від 20000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина A7310

Сапер

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---