— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
У Франції 6 березня провели захід з прийому та надання медичної допомоги чотирьом пораненим українським військовим з травмами кінцівок.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства збройних сил Франції.
У заході, як зазначається, крім вказаного вище міністерства, взяли участь Міністерство Франції у справах Європи та закордонних справах, а також Міністерство Франції з праці, охорони здоров’я та солідарності.
«Ці заходи завжди відбуваються на прохання української влади. Це координаційна робота між усіма країнами Європейського Союзу», — заявили в Міністерстві Франції у справах Європи та закордонних справах.
«Кожна країна приймає поранених відповідно до потреб, кількості місць і ресурсів у лікарнях. Коли вони прибувають до Франції, їх перебування в лікарні триває у середньому шість місяців», — додали у відомстві.
Вказаних чотирьох пацієнтів було евакуйовано через Польщу на медичному літаку Boeing 737, зафрахтованому Норвегією.
Потім їх доставили до французьких цивільних і військових госпіталів у Паризькому регіоні та на Гранд-Есті.
При цьому було задіяно чотири транспортні засоби — по одному на кожного пацієнта. Зустріли поранених вісім парамедиків і чотири медсестри.
«Це гордість. Ми відчуваємо себе справді корисними. Ми часто працюємо однією командою, всі один одного знають», — прокоментував подію водій швидкої допомоги 48-річний Самір.
Це вже 21 операція з доставки українських поранених у Францію.
«У Норвегії немає військових госпіталів. Армія співпрацює з цивільними лікарнями», — розповідає медичний радник Центру кризової підтримки доктор Чаді.
«Я — посередник між норвезьким головним лікарем на борту та нашим персоналом. Забезпечую стабільність пацієнтів та порядок усіх медичних документів та документів, що посвідчують особу. Я даю зелене світло медперсоналу на переведення до наших лікарень», — додає він.
З моменту першого заходу такого типу, організованого навесні 2022 року, майже 100 українських поранених військових скористалися лікуванням у Франції, де їм зробили хірургічні операції, де вони пройшли реабілітацію. 40 з них уже повернулися в Україну.
«Далі будуть нові заходи такого ж типу. Франція залишається рішуче відданою Україні», — йдеться в повідомленні.
Як повідомляла АрміяInform, Франція анонсувала розширення підготовки українських військових.
@armyinformcomua
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
Розгорнута Пентагоном у Вашингтоні система, відома як розширена регіональна ситуаційна обізнаність (ERSA), об’єднує вдосконалені камери візуального розпізнавання та лазери.
Що таке патронатна служба бойової бригади, для чого вона потрібна та які функції виконує? Як патронатна служба працює з пораненими та родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти бійців? У чому полягає специфіка роботи з родинами зниклих безвісти та чому вона найскладніша?
Фабрика брехні під назвою «росія» продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації українських військових та підриву довіри до Збройних Сил України.
від 28000 до 30000 грн
Харків
Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…