ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Держспецзв’язку заблокує російське мовлення на прикордонних територіях

Новини
7 Березня 2024, 17:36
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Кабінет Міністрів України виділив Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України 152 млн грн з резервного фонду держбюджету на побудову системи блокування трансляції програм ворожих теле- та радіоканалів на прикордонних територіях.

Про це повідомила пресслужба Держспецзв’язку.

Така система діятиме у Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Вінницькій та Одеській областях.

«Реалізація проєкту дасть можливість витіснити «руській мір» з інформаційного простору України. Вплив російської пропаганди на українське населення буде зменшено, а рівень інформаційної безпеки України — зросте», — наголосили у відомстві.

Нагадаємо, що прийняття цього розпорядження допоможе виконати рішення РНБО від 18 березня 2022 року «Про нейтралізацію загроз інформаційній безпеці держави», яке передбачає забезпечення сталого функціонування об’єктів цифрового ефірного мовлення та безперебійної трансляції телевізійних каналів у мультиплексах МХ-1, -2, -3, -5.

Як повідомляла АрміяInform, у РНБО зробили заяву щодо того, що Україна знайде відповіді на всі виклики, а росії не вдасться розколоти нас зсередини.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Військовий юрист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Кулеметник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада Холодний Яр

Olx віськова служба за контрактом

від 20100 до 123000 грн

Харків, Харківська область

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Olx Артилерист, військовослужбовець

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ