З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
У Краматорську Донецької області рятувальники завершили розбір завалів на місці зруйнованої обстрілом будівлі підприємства 20 лютого. Під завалами майже два тижні шукали чоловіка, але не знайшли.
Про це повідомляє ДСНС України.
«Рятувальники розібрали 980 тонн зруйнованих конструктивних елементів будівлі. Розібрано 100% завалу, але чоловіка знайти не вдалось. Роботи завершено. Чоловік вважається безвісти зниклим», — заявили у відомстві.
Нагадаємо, 20 лютого стався ракетний обстріл міста, внаслідок якого було частково зруйновано двоповерхову будівлю на території одного з підприємств. За інформацією, під завалами могла перебувати 1 особа. Пошукова операція тривала впродовж двох тижнів.
Уляна народилася в Краматорську, і її родина була змушена виїхати до Кропивницького. Проте дівчина ще тоді вирішила: обов'язково повернеться додому.
Головний відділ безпілотних авіаційних систем «Фенікс» уразив вартісну техніку противника та зменшив поголів'я окупантів.
Механік-водій (машини на бронетанковій базі), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Інструктор з топографії, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…