ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Два роки тому росіяни здійснили масовий розстріл мирних жителів Бучі

Актуальні новини Новини
5 Березня 2024, 15:26
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Минуло два роки відтоді, як російські окупанти масово розстрілювали мирних жителів Бучі на Київщині. Це лише один з багатьох воєнних злочинів, проявів геноциду українського народу, який росіяни здійснюють на захоплених територіях.

На цьому наголосив командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

«Тоді, навесні 2022 року, завдяки героїчним зусиллям Сил оборони, завдяки єдності — нам вдалося вигнати ворога з Київщини, з Півночі України. А весь світ зміг побачити справжнє обличчя росіян: варварів, дикунів та вбивць», — пригадав він.

На той час Олександр Павлюк очолював військову адміністрацію Київщини й неодноразово демонстрував іноземним делегаціям, що приїжджали в регіон, наслідки злочинів російських окупантів — зла, яке не має права на існування.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ заявив, що наші воїни щодня доводять: агресор отримає єдино справедливе покарання та потужну відсіч за всі свої спроби загарбати нашу землю, посягти на життя та безпеку наших громадян.

«Навала, яка прямувала до наших міст, щоб вбивати — зустрічає потужний опір Сил оборони. Ворожа перевага на морі та в повітрі — знівельована. Вільний Херсон, Харківщина, а нині — успішне знищення понад десятка російських літаків за місяць, знищення російських кораблів — яскраве тому підтвердження», — резюмує генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Як повідомляла АрміяInform, двох російських бійців підозрюють у розстрілі жителя Бучі.

Раніше було ідентифіковано російського військового, який розстріляв автомобіль із цивільними.


Дрони з «тіньового флоту»: росія 19 місяців шпигувала за базами НАТО та ядерними об’єктами Європи
Дрони з «тіньового флоту»: росія 19 місяців шпигувала за базами НАТО та ядерними об’єктами Європи

росія протягом 19 місяців вела скоординовану повітряну розвідку над територією понад 12 країн НАТО та Ірландії.

«Людина йде до людини»: у 21-му армійському корпусі назвали головний мотив повернення військових після СЗЧ
«Людина йде до людини»: у 21-му армійському корпусі назвали головний мотив повернення військових після СЗЧ

Головною причиною, яка спонукає військовослужбовців повертатися після самовільного залишення частини, є довіра до командира та підрозділу.

Ростовський суддя отримав підозру за незаконний вирок українському військовополоненому
Ростовський суддя отримав підозру за незаконний вирок українському військовополоненому

Українські правоохоронці повідомили про підозру судді з Ростова-на-Дону, який виніс незаконний обвинувальний вирок українському військовополоненому.

Оббріхував воїнів «Азову», катував побратимів, хотів вступини у «Вагнер»: експолоненому повідомлено про підозру
Оббріхував воїнів «Азову», катував побратимів, хотів вступини у «Вагнер»: експолоненому повідомлено про підозру

Про підозру повідомили військовослужбовцю НГУ, який, перебуваючи в полоні, шкодив іншим полоненим та хотів у складі «вагнеров» воювати проти України.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

WorkUa Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

WorkUa Оператор, лінійний наглядач відділення комунікацій, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

WorkUa Головний спеціаліст юридичного відділу

від 19000 грн

Вся Україна

Військова частина A2330