У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…
Україна продовжує власне розслідування обставин падіння літака Іл-76 у бєлгородській області, на борту якого, за заявою росії, були українські військовополонені.
Про це в ефірі телемарфону заявив представник Головного управління розвідку МО Андрій Юсов.
Він прокоментував заяву уповноваженої з прав людини рф тетяни москалькової, яка сказала, що росія готова передати українській стороні тіла військовополонених, які нібито загинули під час падіння Іл-76 24 січня.
«Вчора заява Москалькової збурила інформаційне середовище, зрозуміло, що це чутлива тема. Але нічого нового в цих словах не було, крім формулювання що москва начебто до чогось готова», — сказав Андрій Юсов.
Він зазначив, що від моменту падіння літака Україна проводить власне розслідування і звертається щодо необхідності міжнародного розслідування, в якому росія відмовляє.
«Перевіряються різні версії. Якщо люди загинули на борту, то були запити про повернення тіл. Власне формулювання що москва готова передати, воно дивне. От коли буде передача і проведена вся необхідна експертиза кількості, обставин та інших важливих моментів, тоді можна щось коментувати», — пояснив Андрій Юсов.
Він також додав, що представлений росією список з 65 осіб, які нібито були на борту, це справді перелік військовополонених.
«А ось доля цих людей це питання власне розслідування, яке зараз і триває», — додав представник ГУР.
Раніше український омбудсмен Дмитро Лубінецб заявив, що російська сторона досі не передала офіційних списків загиблих, не підтвердила факт наявності в літаку полонених, не надала доступ міжнародним організаціям до місця трагедії.
Падіння літака Іл-76, у якому начебто перебували українські полонені, використовувалося росіянами для численних маніпуляцій.
Станом на ранок 11 жовтня за добу на фронті російські загарбники втратили 1140 одиниць особового складу вбитими та пораненими.
У Чорному морі 2 ворожі кораблі, які є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 8 ракет.
У Римі Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головою Ради міністрів Італії Джорджею Мелоні.
На фронті відбулося 114 бойових зіткнень. Найгарячішою ситуація є на Лиманському, Покровському та Курахівському напрямках.
Сьогодні вночі російські війська знову намагалися атакувати столицю України за допомогою безпілотників. Ворожі дрони заходили на Київ з різних напрямків.
На Харківському напрямку ворог чотири рази атакував неподалік Вовчанська та Тихого.
Захищаємо світ
від 20000 до 20000 грн
Васищеве
Військова частина 3075 НГУ
У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…