ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Литва готова забезпечити реабілітацію 1200 постраждалих від війни українців

Новини
28 Лютого 2024, 8:36
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Литва готова прийняти 400 українців на лікування та забезпечити реабілітацію 1200 наших громадян, які постраждали внаслідок російського вторгнення.

Про це повідомила заступник голови Верховної Ради Олена Кондратюк після зустрічі з міністром охорони здоров’я Литви Арунасом Дуліксом у Вільнюсі.

«Медична система Литви готова приймати більше українців та задовольняти всі заявки на реабілітацію», — зазначила Олена Кондратюк.

За її словами, МОЗ Литви спільно з МЗС Литви також планують до реалізації проєкт створення реабілітаційних центрів в Україні.

У 2023 році в лікувальних закладах Литви реабілітацію пройшов 81 українець, який постраждав від збройної агресії рф.

Олена Кондратюк додала, що Україна також потребує підтримки Литви в підготовці більшої кількості реабілітологів та програм психологічної підтримки, особливо для дітей.

«Ми дуже вдячні Литві за прийом на лікування та реабілітацію наших громадян, ветеранів і ветеранок. Кожне врятоване життя є важливим кроком до перемоги України у війні. Допомога, яку надає МОЗ Литви, наближає нас до цього дня», — додала віцеспікер.

Як повідомляла АрміяInform, загальна сума військової підтримки, яку Литва надала Україні, сягнула 570 млн євро.


«Будеш жити, не переживай»: ворожий дрон влучив у машину наших пілотів, але їм вдалося врятуватися
«Будеш жити, не переживай»: ворожий дрон влучив у машину наших пілотів, але їм вдалося врятуватися

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» як раз збиралися виходити з авто, коли по них ударив російський дрон.

Танкери в Чорному морі, міст через Кальміус та ППО: Генштаб розкрив цілі нічних ударів
Танкери в Чорному морі, міст через Кальміус та ППО: Генштаб розкрив цілі нічних ударів

У ніч на 20 липня Сили оборони завдали ударів по танкерах рф у Чорному морі, мосту на окупованій Донеччині, засобах ППО та пунктах управління ворожими БПЛА.

Воїни 44-ї бригади знищили три ворожі гаубиці «Мста-Б» та позиції окупантів
Воїни 44-ї бригади знищили три ворожі гаубиці «Мста-Б» та позиції окупантів

44-та артбригада показала архівні кадри бойової роботи, під час якої було знищено три російські гаубиці «Мста-Б» та уражено позиції окупантів.

Реєстрували «Старлінки» для ворога: у трьох областях затримали поплічників окупантів
Реєстрували «Старлінки» для ворога: у трьох областях затримали поплічників окупантів

За результатами комплексних заходів затримано ще трьох агентів рф, які намагались «підключити» ворога до терміналів інтернет-зв’язку.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Заряджаючий, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Olx Помічник артилериста

від 20000 до 120000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

Olx Розвідник військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Електро-газозварювальник, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Навідник БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України