ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Протягом року росія планує виготовити 2,7 млн снарядів — воєнна розвідка

Новини
26 Лютого 2024, 10:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Минулого року російська федерація виготовила близько 2 млн боєприпасів калібру 122 мм та 152 мм, а цього року планують виготовити 2,7 млн снарядів.

Про це розповів представник ГУР МО України Вадим Скібіцький в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, коментуючи становище військової промисловості держави-агресора.

«Побачимо, чи будуть ці плани здійснені, бо це потребує модернізації виробництва, розконсервації чи створення нових ліній», — зазначив представник ГУР.

За його словами, у лютому 2024 року росіяни запланували випустити 130 ракет класу «іскандер», «калібр», Х-101, Х-32, «кинджал».

Вадим Скібіцький також повідомив, що на росії створили центр, який займається заміщенням іноземних комплектуючих, особливо електронної бази, на елементи російського виробництва. Вони гірші за якістю, не такі досконалі, але дозволяють виробляти зброю.

Наразі росіяни використовують ракети, виготовлені у четвертому кварталі 2023 року — тобто одразу з конвеєра.

«Ми бачимо, що ракети перестають відповідати заявленим характеристикам, їхня якість погіршується», — зауважив він.

Як повідомляла АрміяInform, росія може використати проти України майже 300 бойових літаків.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Командир бойової машини-командир мотопіхотного відділення

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Тернопіль та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Тернопіль, Тернопільська область

ОПЕРАТОР БПЛА військовослужбовець в 125 обр СВ ЗСУ

від 21000 до 121000 грн

Львів, Львівська область

Розвідник

від 33000 до 33000 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Геодезист, топограф, картограф

від 25000 до 75000 грн

Одеса

Військова частина А3674

Інструктор з інженерної підготовки

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область