ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Таврійському напрямку ворог здійснив майже тисячу артобстрілів за добу

Новини
25 Лютого 2024, 13:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В операційній зоні ОСУВ «Таврія» за минулу добу ворог завдав 32 авіаційні та 6 ракетних ударів, вчинив 59 бойових зіткнень, 951 артобстріл та 93 удари дронами-камікадзе.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» бригадний генерал Олександр Тарнавський.

За його даними, загальні втрати агресора становили: у живій силі – 284 особи, в озброєнні та військовій техніці – 22 одиниці, не враховуючи БПЛА. Зокрема, це 3 танки, 9 бойових бронемашин, 4 артсистеми, 6 автомобілів. Нейтралізовано або знищено 212 ворожі БПЛА різних типів.

Ще чотирьох російських окупантів взято в полон.

Раніше повідомлялося, що на Таврійському напрямку уражено російські «Тор» та «Солнцепьок».


«Два роки — і ти маєш право звільнитися. Це важливо»: командир «Бродяг» — про нові контракти і війну розумом
«Два роки — і ти маєш право звільнитися. Це важливо»: командир «Бродяг» — про нові контракти і війну розумом

Ілля з позивним «Бродяга» починав як командир загону добровольців, в складі піхотного підрозділу, пройшов найважчі напрямки, серед яких - Бахмутський.

Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Тракторист, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

WorkUa Кулеметник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

RobotaUa Артилерист в ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Київ

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Olx Старший стрілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Водій Кат С, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

WorkUa Військовий зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ