ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В уряду є гроші на мільйон дронів, але планують купити ще більше — Михайло Федоров

Новини
21 Лютого 2024, 11:39
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Потужності українських виробників дронів вже перевищують один мільйон виробів на рік, тому потрібні додаткові кошти, щоб викупити всі вироблені безпілотники.

Про це заявив 21 лютого в телемарафоні «Єдині новини» віцепрем’єр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

«На мільйон дронів кошти є, але потенціал українського виробництва вже більше, тому треба шукати додаткові кошти», — заявив Михайло Федоров.

За його даними, нині тривають переговори з цього приводу з міжнародними партнерами, Мінфіном та іншими структурами.

Віцепрем’єр зауважив, що важливо не тільки забезпечити фронт дронами, але й розв’язувати організаційні питання їх застосування: розподіл радіочастот, постачання боєприпасів до дронів, забезпечення потрібними антенами та платами.

«Тобто важливо цю кількість дронів перетворити в якість», — резюмував Михайло Федоров.

Раніше Міноборони закликало країни Контактної групи з питань оборони України вкласти $1,5 млрд у виробництво БПЛА.

 


За «Нову пошту» та «Розетку»: уражено 2 великих логістичних об’єкти на російській території
За «Нову пошту» та «Розетку»: уражено 2 великих логістичних об’єкти на російській території

У відповідь на російські удари по українській цивільній інфраструктурі були уражені два значні логістичні обʼєкти – у Московському й Тамбовському регіонах.

Знищив 18 окупантів за 90 діб на позиції: історія бійця «Доцента»
Знищив 18 окупантів за 90 діб на позиції: історія бійця «Доцента»

Командир відділення 61-ї механізованої Степової бригади з позивним «Доцент» майже 90 діб утримував позицію під ударами артилерії та атаками ворожих дронів.

Ворог перекидає з фронт до 200 розрахунків «Рубікону», щоб прикрити Чорне та Азовське моря
Ворог перекидає з фронт до 200 розрахунків «Рубікону», щоб прикрити Чорне та Азовське моря

Операція СБС «МолоЧКа» примусила ворога кинути всі сили на захист свого тіньового флоту, по якому завдаються удари.

«Колесо в один бік, друге — в другий, а дуло в небо»: російська гармата епічно вибухнула з боєкомплектом
«Колесо в один бік, друге — в другий, а дуло в небо»: російська гармата епічно вибухнула з боєкомплектом

Пілоти підрозділу F-16 роти розвідки 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха змогли вистежити ворожу гармату Д-30.

ВАКАНСІЇ
Olx Військовослужбовець, стрілець

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Демінер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

RobotaUa Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Водій трала, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Olx Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)

від 25000 до 125000 грн

Черкаси, Черкаська область

ПУБЛІКАЦІЇ