Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…
Речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат розповів про російський літак-розвідник, який, зокрема, працює на білоруському напрямку.
Відповідний коментар Юрій Ігнат надав в ефірі телемарафону «Єдині новини» зранку 20 лютого 2024 року.
Так, відповідаючи на запитання ведучого, як саме російська армія здійснює наразі повітряну розвідку і як, зокрема, застосовує радіолокаційні літаки А-50, речник Повітряних Сил ЗСУ наголосив, що росіяни використовують для повітряної розвідки не лише А-50.
«Окрім А-50, є ще у них Су-24МР, теж розвідник, який, зокрема, і на білоруському напрямку теж виконує завдання, і на північному», — повідомив Юрій Ігнат.
Що ж стосується А-50, то, за словами речника Повітряних Сил ЗСУ, росіяни їх використовують щодня.
«А-50 разом з Іл-22 виконують завдання. Звичайно, вони їх використовують, використовують їх щодня. Це і над окупованим Кримом польоти, зокрема Іл-22. Водночас А-50 — ближче до ростова, недалеко залітаючи там в Азовське море. Він може проводити радіолокаційну розвідку, звісно, уже не на такій глибині, на якій було раніше. Раніше вони підлітали близенько, за що і поплатились», — зазначив Юрій Ігнат.
Як повідомляла АрміяInform, 15 січня 2024 року у ЗСУ повідомили про знищення російських літаків А-50 та Іл-22.
@armyinformcomua
Аеророзвідники 3 механізованого батальйону 47 бригади «Маґура» вчасно помітили та знищили групу російських солдатів, які готувалися до штурму.
Гармаші 61 механізованої Степової бригади показали свою успішну роботу по російських штурмовиках на Курщині.
За останній рік використання ворог техніки при штурмах суттєво знизилося. Ворог кидає в бій піхоту, яку намагається прикривати дронами.
Бійці 36 бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського разом з операторами 414 бригади безпілотних систем ЗСУ «Птахи Мадяра» знищили в зародку спробу атаки армії рф.
На сьогодні запланований контрольований підрив російського безпілотника, який упав на території міста і не вибухнув.
Аеророзвідники 42 механізованої бригади зняли на камери дуже живучого окупанта, який протягом декількох хвилин виживав після влучань 7 FPV-дронів та вогню зі стрілецької зброї. Але закінчилося все добре.
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…