ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сили оборони спростували заяву шойгу про «зачищені» Кринки на лівобережжі Херсонщини

Новини
20 Лютого 2024, 23:03
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Окупаційні війська, не маючи успіху в штурмових діях на лівобережній Херсонщині, вдалися до маніпуляцій і фальсифікації фактів.

Про це йдеться у заяві Сил оборони півдня України.

«Військово-політичне керівництво країни агресора заявило про зачищення плацдарму на лівому березі Дніпра. Офіційно повідомляємо, що дана інформація не відповідає дійсності», — йдеться у заяві.

Наголошується, що Сили оборони півдня України продовжують утримувати зайняті позиції, завдаючи значних втрат ворогу.

Також повідомляється, що здійснивши протягом дня єдину спробу штурму, окупанти через суттєві втрати відійшли на заздалегідь підготовлені позиції, з яких фальшиво звітують про знищення плацдарму, не маючи змоги виконати поставлене командуванням завдання.

У вівторок міністр оборони рф сергій шойгу на зустрічі з володимиром путіним стверджував, що Кринки на лівому березі Херсонської області «зачищені» від українських бійців і там уже нібито стоять пости російських військ.


Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
Olx Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Olx Кок “військовослужбовець”

від 25000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Військовий капелан

від 120000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Olx Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

ПУБЛІКАЦІЇ