ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач Сухопутних військ ЗСУ показав навчання розрахунків САУ «Богдана»

Новини
20 Лютого 2024, 14:10
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Українські військові постійно проводять навчання на самохідних артилерійських установках «Богдана».

Кадри з навчань показав командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

«Богдана. Повністю українська розробка, яка стоїть на озброєнні наших підрозділів та зарекомендувала себе, як надійна, влучна та водночас проста в обслуговуванні артилерійська установка», — йдеться в повідомленні.

Олександр Павлюк наголосив, що робота САУ «Богдана» є неможливою без підготовленого особового складу, відточених до автоматизму навичок.

«Відповідні навчання та удосконалення вмінь розрахунків проводимо постійно. У тому числі в різних погодних умовах та за різної інтенсивності стрільби. Підготовка — запорука збереження життя особового складу та досягнення успіху на полі бою», — наголосив командувач.


Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА
Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА

Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.

«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ
«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ

13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.

Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.

Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно
Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно

У 414-й бригаді безпілотних систем «Птахи Мадяру» пояснили, що не буває дефіциту без причини. Особливо якщо ця причина регулярно прилітає.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-снайпер-розвідник 155 окремий батальйон ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кременчук

Старобільський РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Водій танкової роти

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Інструктор-викладач у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

ПУБЛІКАЦІЇ