У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
За минулу добу, 18 лютого, російські окупаційні війська 21 раз обстріляли Херсонську область. Постраждалих немає.
Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
«За минулу добу противник здійснив 21 обстріл, випустивши 88 снарядів, із застосуванням артилерії, мінометів та БПЛА. По місту Херсон ворог спрямував 16 снарядів», — написав очільник області.
За його словами, російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області та припортову інфраструктуру в Херсоні.
Жертв та постраждалих серед цивільного населення немає.
Як повідомляла АрміяInform, Сили ППО знищили всі «шахеди», які вночі атакували Харківщину.
Після активних штурмів, які супроводжувалися великим втратами, росіяни зменшили інтенсивність атак, бо не мають достатньої кількості піхоти.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Начальник служби охорони державної таємниці
від 25000 до 30000 грн
Кропивницький
Військова частина А4607
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…