ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вперше в історії: США передали Естонії майже $500 тис. конфіскованих активів рф для допомоги Україні

Новини
17 Лютого 2024, 17:21
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

США через Естонію передали Україні майже 500 тисяч доларів конфіскованих російських активів.

Про це повідомляє Міністерство юстиції США.

Зазначається, що про передачу майже півмільйона доларів конфіскованих російських коштів було оголошено на Мюнхенській конференції з безпеки.

«Кошти були конфісковані Сполученими Штатами після викриття незаконної мережі закупівель. Ділки намагалися імпортувати в росію високоточний верстат американського виробництва для використання в секторах оборони та розповсюдження ядерної зброї», — йдеться в повідомленні.

Міністерство юстиції США повідомляє, що подібна передача коштів через третю країну відбувається вперше в історії.

«Ця передача є першою у своєму роді передачею США іноземному союзнику з явною метою надання допомоги Україні», — заявили в американському міністерстві.

Конфісковані активи передадуть Естонії, оскільки наразі немає можливості здійснити прямий переказ в Україну. Естонія має використати кошти для проєкту з прискорення оцінки збитків і критичного ремонту української системи розподілу та передачі електроенергії, які стали цілями для ударів російської армії.

«Сьогоднішня заява демонструє непохитну рішучість Сполучених Штатів і наших естонських партнерів заборонити доступ президенту путіну до західних технологій, на які він покладається, щоб вести незаконну війну проти України»,— зазначила заступниця генерального прокурора Ліза Монако, яка підписала угоду про передачу російських активів.

Також у повідомленні зазначається, що Міністерство юстиції США продовжить шукати креативні рішення, щоб український народ міг ефективно реагувати на агресію росії та мав кошти на відбудову.

Як повідомляла АрміяInform, Україна отримає €200 млн на відновлення та модернізацію ГЕС.


Понад сто рятувальників гасили пожежу у Києві, яку спричинив російський удар
Понад сто рятувальників гасили пожежу у Києві, яку спричинив російський удар

Увечері 25 червня внаслідок російської атаки у Дарницькому районі зайнялися складські приміщення.

Мінус 1310 окупантів, танки та системи ППО: втрати російської армії за добу
Мінус 1310 окупантів, танки та системи ППО: втрати російської армії за добу

За минулу добу російська армія втратила 1310 одиниць особового складу, бронетехніку та десятки артилерійських систем.

«Зелені по стометровці АТБ»: в Ічні засудили місцевого мешканця за перешкоджання ЗСУ
«Зелені по стометровці АТБ»: в Ічні засудили місцевого мешканця за перешкоджання ЗСУ

«Сині» та «зелені» — такими кодовими словами позначав поліціянтів і військових ТЦК та СП мешканець Чернігівщини в повідомленнях у групі месенджера Телеграм.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Командир відділення в ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Оператор пункту управління артрозвідкою

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ